Ana Sayfa Yaşam Astroloji Balık Burcu Erkeği

Balık Burcu Erkeği

On iki burcun en hassas erkeği… Zeki ve duygulu. Hayalperest ve yaratıcı.

Ama kararsız. Renkli bir iç âlemi var ve gerçek dünyayı mı tercih edecek, yoksa o hayal dünyasında mı geçirecek ömrünün büyük kısmını?

Balık burcu erkeği, cömert ve başkalarını memnun etmekten hoşlanan bir tiptir. Bu yüzden epeyce de savurgandır.

Ama zaten her durumda başarılı olacağı için. parası vardır, aşırıya kaçmadıkça da parasını dilediği gibi harcayabilir.
Aşk zamanı

Balık burcu erkeği iyi niyetlidir. Zihninde kötü fikirlere, başkalarına zarar verecek niyetlere yer yoktur. İnsanları oldukları, gibi kabul eder. Bu yüzden de kolay kolay hiçbir şeye şaşırmaz, hayret etmez. Başkalarının ayıp saydığı birçok şey Balık burcu erkeğine göre doğaldır.

Tabii kendisine karışılmasını hiç mi hiç istemez. Kısıtlanmaya gelemez. Bu adam her şeyden önce güzelliğe hayrandır ve yaşadığı yerin, evinin de böyle olmasını ister. İmkânları olduğa ölçüde evini güzel, yaşanılası bir yer, bir tür sanat eseri haline getirmeyi ister. Hayalleri çok zengin ve renkli olduğu için evi de peri masallarındaki sarayları andırır. Hiçbir Balık erkeğinin evi başkalarınınkine benzemez, onu özel kılacak bir şeyler mutlaka olur. Sevmeyi ve sevilmeyi ister. Sevdiği zaman cesaretle hamle yapması, engelleri aşması, başarıya erişmesi daha kolay yolu.

 

Balık burcu erkeğine âşık kadın için notlar…

Sevgiyi arayan Balık erkeği birini görür görmez âşık olur. Aşk onun için çoğu zaman ya ilk bakıştadır ya da hiç… Bir kez bağlandıktan sonra da bir daha o kadından ayrılamaz. Romantiktir. Hayalindeki kadını arar hep. Çoğu zaman da yanılgıya kapılır ve bulduğunu zanneder. Hayal kırıklıkları çok şiddetli olu: Bu hayal kırıklıkları yüzünden hayatına çok kadın girer, çıkar Bu yüzden onu çapkın zannedebilirsiniz ama değildir.

Dedik ya, hayalindeki kadını aramaktadır sadece. Neden o siz olmayasınız? Bu adamın zengin hayal gücü ve duyarlılığı onu mükemmel bir âşık yapıyor. Ayrıca hayatındaki kadını oyalamayı, mutlu etmeyi onun kadar iyi bilen bir erkek de Zodyak civarında çok nadir bulunur. Siz de onun gibi romantizme ve güzelliklere düşkünseniz mükemmel bir çift olabilirsiniz. Hele bu erkeğin yaratıcılığını kamçılayacak, hayallerine ket vurmayacak biriyseniz mutluluğunuzu herkes kıskanacaktır.

 

Birkaç baştan çıkarma notu daha…

Balık erkekleri dünyaya hayallerini gerçekleştirmek için geldiklerini düşünürler. Bu yüzden temelde çok çalışkan olmasalar bile sadece hayalleri uğruna aşırı, çalışabilirler. (Aslında materyalist değillerdir, paranın ve mal mülkün gelip geçici olduğunu düşünürler. Yani aslında çok çalışmalarının sebebi para kazanmak veya güç edinmek değildir.) Ama hayallerinin peşine düşen, güzel şeylerin yaratıcısı olmayı hedefleyen Balık erkeği zaman zaman işten başını kaldıramayacak hale gelebilir. Özellikle de işi yaratmak, yani sanatsa. Dolayısıyla çabalarını destekleyen bir eşe ihtiyacı vardır. Onunla birlikte olmaya kararlıysanız bir kere bunu çok iyi bilmelisiniz. Üstelik size çok âşık olduğuna göre onu herhangi bir şeye ikna etmeniz de zor olmayacaktır.

Bir de tabii zaman geçirmeden onun kıskançlıklarıyla baş etmenin yollarını aramalısınız. Aksi takdirde bir Balık erkeği sevgilisi için hayatı cehennem haline getirebilir. Bunun dışında onun spi-ritüel eğilimlerini paylaşın, onunla birlikte meditasyon yapın ve hayatın anlamı üzerine düşünün. Çok yakın bir zamanda birçok bakımdan haklı olduğunu bile görebilirsiniz. Bir de Balık kadını için söylediğimiz bir şey kesinlikle Balık erkeği için de geçerli: Bu adam, duygularına ve sezgilerine güvenir ve vücut dilini mükemmel okuyabilir. Dolayısıyla ona ne söylemek istiyorsanız açıkça söyleyin, sakın ola ki diğer erkeklerde işe yarayacağına inandığınız kadınsı numaralar yapmaya kalkışmayın. Aksi takdirde yalan söylediğinizi veya rol yaptığınızı anlar ve hemen sizden uzaklaşır.

 

Balık burcu erkeğine alınacak armağanlar…

Son derece yaratıcı, duyarlı ve inanılmaz verici bir erkek bu. Dolayısıyla onu en mutlu edecek armağanlarla mutlu etmemek insafsızlık olur. İşte size birkaç Öneri… Balık erkeği, Tai-Chi dersleri almaya bayılacaktır. Ama ihmalkâr karakterinden dolayı asla bir kursa yazılmayacaktır. Bu yüzden spiritüel çalışma merkezlerinden birinin bir yıllık Tai-Chi kursuna yazdırabilirsiniz onu. Felsefe ve tekniği birleştiren bu spor dalı bu adam için adeta biçilmiş kaftan olacaktır.
Ayrıca “balık adamımıza bir akvaryum da armağan edebilirsiniz. Rengarenk egzotik balıkların yüzdüğü bir akvaryum onun boş zamanlarında sizi düşünüp hayallere dalarken aynı zamanda mutlu olmasını da sağlayacaktır. Deniz kıyısındaki şahane bir tatil beldesinde bir ev kiralayarak hafta sonunuz için harikulade planlar da yapabilirsiniz. Bir de teknolojiden pek hazzetmemesine rağmen kaliteli bir dijital fotoğraf makinesiyle gönlünü alabilirsiniz. Emin olun en çok sizin fotoğrafınızı çekecek.

 

Ne yapmalı?

Bakımlı, gözleri parlayan ve kültürlü kadın, onun için idealdir. Onu her zaman kollayıp, destek olmanız gerekir. Elinizden geliyorsa neden olmasın?

Önceki İçerikBalık Burcu Özellikleri
Sonraki İçerikBalık Burcu Kadını
Atlas
Geçmiş, Şimdi, Gelecek, Her şey birbiriyle bağlantılıdır. Hayatımızın Kıymetini Bilelim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

- Advertisment -

Most Popular

Urban Kitchen with Granite Tops, Exposed Bulb Lights and Island

We woke reasonably late following the feast and free flowing wine the night before. After gathering ourselves and our packs, we...

How To Use Basic Design Principles To Decorate Your Home

We woke reasonably late following the feast and free flowing wine the night before. After gathering ourselves and our packs, we...

Patricia Urquiola Coats Transparent Glas Tables for Livings

We woke reasonably late following the feast and free flowing wine the night before. After gathering ourselves and our packs, we...

Another Big Apartment Project Slated for Broad Ripple Company

We woke reasonably late following the feast and free flowing wine the night before. After gathering ourselves and our packs, we...

Recent Comments