28 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumu

Bugün Gökyüzü size nasıl bir enerji yolluyor? Burcunuzu bugün neler bekliyor?

Siz Astroloji ve kişisel gelişim severlere bilgi veren yazımızda, burcunuzun günlük yorumlarını sırayla bulabilirsiniz.

28 Ocak 2019 Koç Burcu Yorumları (21 Mart- 20 Nisan)

Topluluk içinde bulunduğunuz anlarda, iddialı sözlerinizle ısrarcı olmayın. Bırakın, onlar konuşsun. Partnerinizle ayni olayı yaşamınıza rağmen, değişik bakış açılarınız var. Sonuçta ayni şeyi söylüyorsunuz. Duygularınızı frenleyerek yaşamalısınız. Öfkeleriniz yüzünden sağlığınız tehlikeye girecek. Mars olumsuz etkiliyor.

28 Ocak 2019 Boğa Burcu Yorumları (21 Nisan- 20 Mayıs) 

Yaşamınız boyunca diğer insanlardan farklı bir şeyler yapmaya çalıştınız. Bazen bu çıkışlarınızın zararını da gördünüz. Gerçek dostlara ihtiyacınız olduğu bu dönemde yalnızlığınızı yaşadınız. Bu yüzden partnerinizin değerini bilin. Her konuda olduğu gibi, sağlığınızda da aşırıya kaçıyor ve yeterince dinlenmiyorsunuz.

28 Ocak 2019 İkizler Burcu Yorumları (22 Mayıs- 21 Haziran) 

Yeni yeni alışmaya başladığınız iş düzeninize karşı, içinizde her zamanki gibi garip isyanlar başlıyor. Kendi hatanız nedeniyle dargınlıklar yaşadığınız eski aşkınıza karşı yeniden ilgi duymanız uygun değil. Havaların soğuk ve dengesiz gitmesi, narin yapınızı olumsuz etkiliyor. Gerekli vitamin takviyesine ihtiyacınız var.

28 Ocak 2019 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz) 

Maddi konularda yaşadığınız sıkıntılarınızı bugün yakınlarınızın yanında atacaksınız. Onların manevi desteği yeterli. Dostlarınızla birlikte iken, sevdiğiniz insana daha fazla ilgi gösterin. Çünkü, o bu konulara dikkat ediyor. Son günlerde diş sağlığınızı ihmal ettiğinizin sizde farkındasınız. Unutmayın, bir doktor kontrolünden geçmeniz şart.

28 Ocak 2019 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos) 

Mars’ın etkisi ile gergin olabilirsiniz. Yakınlarınızın söylediği sözlere karşı ketum davranmayın. Ona kendinizi ispatlamak için veya bir çok konuda ne kadar iyi olduğunuzu anlaması için, abartılı davranışlara girmeyin. Beslenmenizde aşırıya kaçıyorsunuz. Artık, bazı besinleri sofranızdan çıkarmanız gerekiyor. Bünyeniz tepki gösterebilir.

28 Ocak 2019 Başak Burcu Yorumları (24 Ağustos- 23 Eylül)

Aile içinde geçireceğiniz mutlu anların değerini bilin. Çünkü, insan bazen sahip olduğu değerleri anlamaya biliyor. Yapacağınız ziyaretlerdeki sohbetler sizi alıp götürüyor. Yoğun günlerin stresi olmadan, eşinizle kendinize zaman ayırın. Akraba, eş dost ziyaretleri derken düzenli yemekten uzaklaşıyor, sonrada ipin ucunu kaçırıyorsunuz.

28 Ocak 2019 Terazi Burcu Yorumları (24 Eylül – 23 Ekim) 

En yakınlarınızla birlikte olacağınız bugün, aldığınız hediyeleri birlikte açarak gönüllerini alın. Sevdiğiniz insanın becerikli tavırları sizi ona daha çok bağlıyor. Bir nevi sizin teraziniz oluyor. Tartışmadan kaçınan bir kişi olduğunuz halde, sık sık bu tür istemediğiniz durumlarla karşılaşıyorsunuz.

28 Ocak 2019 Akrep Burcu Yorumları (24 Ekim -22 Kasım)

Bazen insanlardan kaçmak istiyorsunuz. Fakat, heyecanlı ve fevri tavırlarınızla yalnız kalamıyorsunuz. Partnerinizi arayıp özürlerinizi sıralamalısınız. Çünkü, onu çok fazla kırdınız. Mümkünse hemen yanına gidin. Sevdiğinize karşı yoğun duygularınızın etkisiyle söylemek istediklerinizi, içsel disiplininizle bastırmanız stres yaratıyor.

28 Ocak 2019 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

Hayatınız bir okul, siz de hem öğretmeni hem de öğrencisiniz. Müfredat programını da kendiniz yapıyorsunuz. Sevdiğinizle birlikte mutlu olacağınız bir gündesiniz. Siz uyumlu olunca her şey iyi gidiyor. İşlerinizin yoğun telaşı nedeniyle artan ruhsal gerginliğiniz, karamsar duygulara yol açıyor. Bugün daha esnek olmalısınız.

28 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak) 

İş ilişkisi içinde olduğunuz kişilerin sözlerini dikkatle düşünün. Yararınıza olmayan noktalar var. Günübirlik yaşadığınız ve temelinde zaman doldurmaya yönelik arkadaşlıklardan şiddetle kaçının. Günün stresi baş ağrılarına sebep olabilir. Akşam saatlerinde kendinize zaman ayırarak gözlerinizi dinlendirmelisiniz.

28 Ocak 2019 Kova Burcu Yorumları (21 Ocak- 18 Şubat)

İşinizin dışındaki ortamlarda nasıl rahatladığınız; bugünkü durumunuzdan belli. Ayni ruh halinizi koruyun. Artık; onun nasıl davrandığını, size neler söylediğini, aslında neler yapması gerektiği gibi konularda zaman kaybetmeyin. Duygusal yaşantınızdaki karışıklıklar sinir sisteminizde bir takım aksaklıklara neden oluyor. Yorgunluğunuzu gidermek zorundasınız.

28 Ocak 2019 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Her konuda oldukça inatçı ve gizli bir direnişçisiniz. Bu huyunuzu bilmeyenler yanılıyorlar. Elbette ikinizin de değişik tepkileri olacaktır. Ayni farklılıkları yaşamak ister gibi imkansız duygular içindesiniz. Ayak bileklerinizi zorlamadan hareket etmelisiniz.Son günlerde ayak sağlığınıza dikkat etmiyor olmanız sizi olumsuz etkiliyor.

28 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

Günlük Burç Yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.

29 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.