Ana Sayfa Yaşam Astroloji Balık Burcu Kadını

Balık Burcu Kadını

Bu burcun kadınlarının çoğu güzel ve cazibelidir. Hem çift karakterli, hem çift kısmetli hem de çok hisli olurlar.

Onlara ”gerçek kadın” da denebilir. Ancak ele geçirilmeleri hiç de kolay değildir. Bedeni suda kayganlaşan bir balık gibi avuçlarınızın içinden kolayca kaçıp gidebilirler.

Balık burcu kadınları iş hayatını sevmez ve mecbur kalmadıkça çalışmazlar. Onların ideali evlerinin sultanı olmaktır. Müşfik, merhametli, iyi niyetlidirler.

Bilim ve sanata çok da kıymet vermezler, daha doğrusu onlarsız da yaşayabilirler. Ailelerine ve dostlarına bağlı olurlar.
Aşk zamanı

Aşk onun için her şeydir. Sevdiği erkeğe bağlandığı zaman, Balık kadını için dünyada o erkekten üstün ve değerli biri kalmaz. Bütün kalbiyle bağlanır ve sevdiğinin her istediğini yapar, onun her arzusunu yerine getirmeye çalışır. Bu kadın aşk için yaşar, sevip sevilmediği zaman durgun, üzgün ve karamsar bir görünüm sergiler. Âşık olduğundaysa cazibesi iki kat artar, gözleri parlamaya, konuşmasıyla, yürüyüşüyle, hareketleri inanılmaz bir kendine güven sergilemeye başlar.

Balık burcu kadını çok kıskançtır. Sadece sevdiğini değil kendisinden üstün olanları ya da kendisinin sahip olmadıklarına sahip olanları da kıskanır. Aslında oldukça kendini beğenmiştir. Çevresindeki bütün kadınlardan daha üstün olduğuna inanır ve bu yüzden onların kendisinden daha çok şeylerinin olmasına dayanamaz. Dünyanın en sevilecek kişisi kendisidir ona kalırsa. Tabii âşık olduğu zaman kıskançlığı iyice şiddetlenir. O zaman sevgilisini neredeyse dişi sinekten bile kıskanacak hale gelir. Ama dedik ya, tuhaf bir kendine güveni de vardır bu kadının, o yüzden gerçekten istediği zaman bir erkeği ne yapıp edip elde etmesini bilir.

 

Balık burcu kadınına âşık bir erkeğe notlar…

İçinde ne kadar şiddetli fırtınalar koparsa kopsun, bu kadın nazik ve ince ruhludur. Bu fırtınaları, kıskandığı zamanlar hariç, pek az belli eder. Balık bilinçdışını temsil eden bir burçtur, bu yüzden renkli ve canlı bir düş dünyası vardır. Uykuya düşkündür ama uykusunun büyük bir kısmı rüyalarla geçer. Ayrıca onun gördüğü rüyalarda kehanet gibi bir özellik de vardır. Elizabeth Taylor, Sharon Stone ve Cindy Crawford gibi Balık kadınlarını düşündüğünüz zaman onların cazibelerini daha iyi anlarsınız. Bu saydığımız kadınlar gibi diğer Balık kadınları da dıştan ne kadar seksi ve canlı görünürlerse görünsünler kendilerine ait özel bir dünya kurmuşlardır ve o dünyaya dışarıdan misafir kabul etmezler pek.

Dolayısıyla âşık olduğunuz Balık kadınına önce onun hayallerini paylaşabileceğinizi göstermeniz, daha doğrusu hissettirmeniz gerekir. Tabii o zaman da sizi bekleyen zorluklar bitmiş olmuyor. Bu kadın güzel gözlüdür, bakışlarıyla ayaklarınızı yerden kesmeyi, ruhunuzu esir etmeyi iyi bilir. Ama çabuk incinir ve birisine, özellikle de size kırıldığı zaman gözleri hemencecik yaşlarla doluverir. Dolayısıyla bu kadına özel bir incelikle yaklaşmanız ve onu hiç ama hiç kırmamaya çalışmanız gerekir. Bir de tabii ağırkanlı olmalısınız. Bu kadın hiç aceleye gelemez çünkü, hızlı hareket eden bir erkek onu kilometrelerce öteye kaçırtmaya yetebilir. O zaman tıpkı bir balık gibi suların derinliklerine dalacak ve bir daha karşınıza çıkmayacaktır.

 

Baştan çıkarma notları…

Dedik ya, bu kadının mistik özellikleri vardır, yürüyen bir şiir gibidir adeta ve aynı zamanda yaratıcı bir ruhtur. Kelimelerle değil ama tavırları ve jestleriyle ruhunda olup biten bütün fırtınaları ifade eder. Dansa, şiire, sanata düşkündür. Duygularına ve sezgilerine güvenir ve vücut dilini mükemmel okuyabilir. Dolayısıyla ona ne söylemek istiyorsanız açıkça söyleyin, sakın ola ki diğer kadınlarda işe yarayacağına inandığınız erkeksi numaralar yapmaya kalkışmayın. Aksi takdirde yalan söylediğinizi veya rol yaptığınızı anlar ve hemen sizden uzaklaşır. Yine de şahane bir özelliği vardır bu kadının. Erkeğini öyle sever, ona Öyle iyi bakar, öyle çok gönlünü okşar ki bir süre sonra zaten isteseniz de içinizden ona yalan söylemek gelmez.

 

Balık burcu kadınına alınacak armağanlar

Akvaryum şahane bir hediye olur. Deniz kabuklarından yapılmış süs eşyaları çok hoşuna gidecektir. Güzel bir kutu çikolataya bayılır. Deniz kıyısında, mum ışığında hoş bir yemek de çok hoşuna gidecektir. Ne yaparsanız yapın, duygusallığına hitap edin, bir de fotoğraf makinesine çok sevinir.

 

Ne yapmalı?

Ona her zaman hoş sözler söyleyin. Yalan da olsa hoşuna gider. Romantik yemekler, kırmızı güller, çikolatalar, renkli hafta sonları da tam ona göredir.

 

Minik ipucu

İlk tanıştığınızda kullandığınız parfümün aynısını kullanın. Koku uzmanları tam olarak bunu açıklayamasalar da, kokuların çok kuvvetli hatırlatıcı Özellik taşıdığını söylüyorlar.

 

Güzellik ipucu

Siz güzel saçlarınızla gururlanıyorsunuz. O halde birkaç tavsiyemiz var: Bir cam şişeyi suyla doldurun. İçine birkaç damla bitkisel yağ, sözgelişi manolya yağı katın. Suyu, kuru saçlarınızın üzerine serpiştirin. Saçlarınızın mis gibi kokması için, Hindistanlı kadınların sıkça kullandıkları gül ya da lavanta yağını da önerebiliriz. Cildinizin bakımına gelince… İki yemek kaşığı Öğütülmüş bademi birer tatlı kaşığı gülsuyu ve badem yağıyla karıştırın. Karışımı üzerine süt ilave ederek krema kıvamına getirin. Sonra bunu bir peeling maddesi olarak kullanın. Yani hafif dairesel hareketlerle cildinize bir iki dakika kadar yedirin. Şimdi durulayabilirsiniz.

Önceki İçerikBalık Burcu Erkeği
Sonraki İçerikBalık Burcu Çocuğu
Atlas
Geçmiş, Şimdi, Gelecek, Her şey birbiriyle bağlantılıdır. Hayatımızın Kıymetini Bilelim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

- Advertisment -

Most Popular

Urban Kitchen with Granite Tops, Exposed Bulb Lights and Island

We woke reasonably late following the feast and free flowing wine the night before. After gathering ourselves and our packs, we...

How To Use Basic Design Principles To Decorate Your Home

We woke reasonably late following the feast and free flowing wine the night before. After gathering ourselves and our packs, we...

Patricia Urquiola Coats Transparent Glas Tables for Livings

We woke reasonably late following the feast and free flowing wine the night before. After gathering ourselves and our packs, we...

Another Big Apartment Project Slated for Broad Ripple Company

We woke reasonably late following the feast and free flowing wine the night before. After gathering ourselves and our packs, we...

Recent Comments