Rüyada ateş etmek

Kişinin ne kadar kararlı ve gözü kara bir insan olduğuna işaret eder.

Bildiklerinden, inandıklarından ve doğrularından ödün vermeyen, sözüne sağdık, her şartta ve koşulda kendini ispat etmeyi becerebilen, masaya yumruğunu vurarak son lafı söyleyen bir insanın varlığına alamet eder.

Bu rüya, sözü üstüne söz söylenmeyecek ve aldığı kararlara riayet edilecek bir kişi üzerinden değerlendirilir.

 

Rüyada Havaya Ateş Etmek

Rüyasında havaya ateş ettiğini gören kişinin, herkese ilan edeceği ve mutluluğunu insanlarla paylaşacağı bir olay yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyayı gören kişinin akrabalarını, dostlarını, uzak ya da yakın çevresini de dâhil etmek isteyeceği heyecanlı bir gelişme ile karşılaşacağına rivayet edilir.

 

Rüyada Tüfekle Ateş Etmek

Bir kişi eğer rüyasında tüfekle ateş ettiğini görürse araya kim girerse girsin, nasıl bir olay yaşanırsa yaşansın bir daha geri adım atmayacağı bir karar alacak ve bu konuda hiçbir şekilde de ödün vermeyecek demektir.

Rüya sahibinin tutarlı bir kişi olduğunu gösterir.

 

Rüyada Ateş Ettiğini Görmek

Rüya sahibinin asla yolundan dönmeyen bir kişi olduğuna bunu da çevresinde göstererek bu yönüyle tanınır kimse durumuna geleceğine alamet eder.

Kişi, ister olumlu olsun, ister olumsuz duygu ve düşüncelerini yüksek sesle söylemekten hiç çekinmeyecektir diye yorumlanır.

Bu kişinin açık sözlü ve mert kimse olduğu şeklinde değerlendirilir.

 

Rüyada Tabancayla Ateş Etmek

Rüyayı gören kişinin yaşama karşı duruşuna delalet eder ve kişinin güçlü bir yapısı olduğuna, öyle ilk yenilgide hemen pes etmeyeceğine ve geri çekilmeyeceğine bilakis yaşamın kendisine attığı her tokatta çok daha güçlü şekilde ayağa kalkmayı bileceğine işaret eder.

Mücadeleci, doğrularında ısrarcı, başarı için yaratılmış ve hiçbir zaman umutsuz olmayacak bir kimsenin varlığı ile açıklanır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.