Rüyada ateş görmek

Kişinin resmi dairelerde ya da resmi kurumlarında görev yapan, nüfuslu ve arkası sağlam bir kişi ile yakın bir ilişki kurmasına işaret eder.

Aynı zamanda şans ve uğur anlamına gelir. Kişinin durma noktasına gelmiş işlerinin açılacağına ve yeniden rızık elde edeceğine delalet eder. Rüyada bir kişinin ateşte bir yerini yakması resmi bir ceza almasına delalettir.

Ateşte yanmak sağlık sorunlarının oluşacağına da işaret eder. Kişinin rüyada çok güçlü ve çok büyük bir ateşin içinde yandığını görmesi, büyük bir zarar ya da sorun anlamına gelir.

Rüyada kişi elinde alev tuttuğunu görüyorsa bu devlet kapısındaki işinin olumlu sonuçlanacağı anlamına gelir.

Rüyada ateşin içinde kıvılcım görmek kişinin devletten göreceği bir zarara işaret eder.

 

Rüyada Kıvılcım Görmek

Rüyada kıvılcım görmek ayrılığa ve uzaklaşmaya işaret eder.

Kişinin rüyasında kendisine kıvılcımların değmesi resmi bir kurumdan uyarı almaya ya da varlıklı birinden hakaret edici söz duymaya işaret eder.

 

Rüyada Evin Yanması

Rüyada evinin ateşler içinde yandığını fakat hiç is olmadığını görmek çok hayırlıdır.

Rüya sahibinin umre ziyareti yapacağı anlamına gelir.

 

Rüyada Üzerinin Yanması

Rüyada ateşin üzerini yakan kişinin yaptığı iş nedeni ile başının derde gireceğinin ve bu nedenle de sıkıntıya düşeceğine işaret eder.

 

Rüyada Sönmüş Ateş Görmek

Rüyada, ateşin ışığından faydalanılan bir yerde ateşin sönmüş ya da birileri tarafınca söndürülmüş olduğunu görmek o yerde, herkese hayrı dokunana, güçlü ve zengin birinin öleceğine işaret eder.

 

Rüyada Gökyüzünde Ateş Görmek

Rüyada yerde başlayan bir ateşin yukarıya doğru yükselerek gökyüzüne ulaştığını görmek, o coğrafyada yaşayan halkın ayaklanarak Allah’a karşı baş kaldıracaklarına ve isyan edeceklerine işaret eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.