4 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumu

Bugün Gökyüzü size nasıl bir enerji yolluyor? Burcunuzu bugün neler bekliyor?

Siz Astroloji ve kişisel gelişim severlere bilgi veren yazımızda, burcunuzun günlük yorumlarını sırayla bulabilirsiniz.

4 Ocak 2019 Koç Burcu Yorumları (21 Mart- 20 Nisan)

Bugün yapıcı ve uzlaştırıcı tavırlarınızla, çevrenizin hayranlığını kazanacaksınız. Sosyal aktivitenizin yüksek olduğu bir gündesiniz. Yalnız kalmaktan hoşlanmadığınız için geçici ilişkiler yaşıyor olmanız sizi yoruyor. Aslında sabitliğe ihtiyacınız var. Enerjinizi doğru kullandığınız zaman son derece uyumlu ve neşeli oluyorsunuz. Dostlarınızla bir araya geleceksiniz.

4 Ocak 2019 Boğa Burcu Yorumları (21 Nisan- 20 Mayıs) 

İş gücünüzü artırabilirsiniz. Son günlerde fazla sorumluluk alıyor olmanız, sizi gergin yapsa da sonuç lehinize olacak. Sürekli aranızda gerginlik var. Her ikiniz de birbirinizi anlamakta zorlanıyor olmanızın nedeni; sizin gereksiz prensipleriniz. Uykunuzu yeterince alamadığınız zaman, huysuz ve kaprisli olmanız çevrenizi sıkıyor, haberiniz olsun.

4 Ocak 2019 İkizler Burcu Yorumları (22 Mayıs- 21 Haziran) 

Çevrenizde gelişen olayların lehinize olması sizi gururlandırıyor. Bulunduğunuz ortam yakında sizi mutlu edecek. Eski sevgililerin gündemde olabileceği bir gün. Onlar size ulaşmak için her yolu deniyorlar. Yakında haberlerini alacaksınız. El becerinizi rahatlıkla kullanabileceğiniz bir gün. Çevreniz bir konuda yardımınızı isteyecek. Bileklerinize dikkat etmelisiniz.

4 Ocak 2019 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz) 

Duygularınızı coşkulu bir şekilde çevrenize hissettiriyorsunuz. Aslandaki Ay’dan olumlu bir açı alıyor ve enerjinizi yükseltiyorsunuz. İçinizde sebebini çözemediğiniz bir taşkınlık var. Aslan’daki Ay sizi romantik ve duygusal yapıyor. Sevgilinizle bir plan yapabilirsiniz. Sabırlı yapınıza uymayan bir acelecilik söz konusu. Bugün dikkatli olun ve küçük kazalara sebebiyet vermeyin.

4 Ocak 2019 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos) 

Ay burcunuzda ilerleyerek, size aktivite kazandırıyor. Bu gün duygularınızı paylaşmakta hızlı hareket edebilirsiniz. Dikkatli olun. Karşılıklı duygular söz konusu olsa bile, aşırıya kaçarak onunla söz düellosu yapmanız mümkün. Olayları abartmamalısınız. Enerjiniz yüksek olması sizi huzursuz ediyor. Yerinde duramıyor ve her olaya gereksiz yorum getiriyorsunuz.

4 Ocak 2019 Başak Burcu Yorumları (24 Ağustos- 23 Eylül)

Bugün hızlı hareket ederek bazı olayların önlemini şimdiden alacaksınız. Enerjinizin doğru olduğu bir gündesiniz. Kuruntulu ve şüpheci yaklaşımlarınız yüzünden, bugün sevdiğiniz kişiyi üzebilirsiniz.O, olayları abartarak size kırılabilir. Yalnız kaldığınız zaman her şeyi fazlaca kuruyor olmanız, kafanızda yanlış saplantılara sebep oluyor.

4 Ocak 2019 Terazi Burcu Yorumları (24 Eylül – 23 Ekim) 

Aslan’daki Ay’dan olumlu etkiler alıyorsunuz. Çevrenizin ilgisinde artışlar var. Bu ilgiyi fazlasıyla algılıyor ve şaşırıyorsunuz. Onunla gereksiz bir tartışma başlatarak huzurunuzu bozmamalısınız. Aslında bugün sizin kaprisli bir gününüz. Sinirli bir yapınız yok. Fakat bugün her şeyi farklı algılama gibi bir saplantı yaşıyorsunuz. Dikkatli olun.

4 Ocak 2019 Akrep Burcu Yorumları (24 Ekim -22 Kasım)

Yaratıcılığınızı kullanmak için seçtiğiniz konuda dikkatli olmalısınız. Sonradan vazgeçeceğiniz bir olayı başlatmayın. Bugün her şeyi derin algılıyor ve kimsenin aklına gelmeyeceği şeyleri düşünüyorsunuz. Bu sessizliğinizin bir sebebi olmalı. Çok içine kapandınız ve duygularınızı hiç kimseyle paylaşmak istemiyorsunuz. Bugün yalnızlığa ihtiyacınız var.

4 Ocak 2019 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

Her şeye o kadar pratik bakıyorsunuz ki, çevrenizin sizi algılaması zorlaştığı için, sizi suçlamaları kolay oluyor. İkili ilişkilerinizde zor anlar yaşıyorsunuz. İsteklerinizi karşı taraf bir türlü anlamak istemiyor. Siz de boş verin gitsin. Yemek ve içmek konusunu fazla abartmaya başladınız. Siz en iyisi sofraya hiç oturmadan öğünlerinizi atlatın.

4 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak) 

Öncülük yaptığınız işler, her geçen gün biraz daha artıyor. Bazı gizli düşmanlarınızın sözlerine kulaklarınızı kapatın. Aşkta doğru olanı seçmek isteyişiniz bazen suç oluyor. Bugünlerde oldukça suçlanıyorsunuz. Hiçbir şeye aldırmamalısınız. Kemiklerinizle ilgili problemler yaşamak istemiyorsanız, protein ve kalsiyum ağırlıklı beslenmelisiniz.

4 Ocak 2019 Kova Burcu Yorumları (21 Ocak- 18 Şubat)

İş yaşantılarınızda olan gelişmelere farklı bir yorum getiriyorsunuz. Olaylara geniş bir açıdan bakıyor olmanız yanlış anlaşılabilir. Hissettiklerinizi aynı anda birlikte düşünmeniz mümkün değil. Sizin sıra dışı olduğunuzu söylemeye gerek yok. Bugün asabi davranışlar sergileyerek çevrenizi üzebilirsiniz. Onlar sizin neşeli ve sakin halinize alıştılar unutmayın.

4 Ocak 2019 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Genelde olaylara farklı açıdan baktığınız için, çoğu kez, çevrenizde tek kalıyorsunuz. Fakat sizin aldırdığınız yok zaten. Karşılıklı fikir ayrılıkları yaşadığınız şu günlerde, gereksiz bir tartışma başlattığınızın farkına varın artık Ani gelişen akut hastalıklarına karşı tedbirli olmalısınız. Özellikle havaların soğuk gittiği şu günlerde dikkatli olun.

4 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

Günlük Burç Yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.

5 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.