Yorulmak

0
220
Rüya tabirleri

Rüyada Yorulmak

Kişinin kötü günlerini arkasında bırakacağına ve güzel günlere kavuşacağına işaret eder.

Rüya sahibinin isabetli adımlar atacağına, yeni girişimlerde bulunacağına, Allah’ın izni ve yardımıyla da amacına nail olmayı başaracağına işaret eder.

Rüya sahibinin yapacağı güzel işler sayesinde insanların sevgisini ve güvenini kazanacağına, arkasından iyi anılan kişi olacağına ve herkes tarafından saygı göreceğine rivayet edilir.

 

Rüyada Koşarken Yorulmak

Kişinin biraz sabretmesini bilmesi gerektiği anlamına gelir.

Rüya sahibinin çok heyecanlı ve sabırsız biri olduğuna, her düşüncesinin, hedefinin, beklentisinin ve idealinin hemen yerine gelmesini ve sonuca ulaşmasını istediğine bu durumun da çoğu kez kendini mutsuz ettiğine yorulur.

 

Rüyada Yürümekten Yorulmak

Kişinin durumundan pek memnun olmadığına, daha iyi şartlarda yaşamak için çabaladığına fakat artık güzel günlere olan inancını, yaşama sevincini, enerjisini ve umutlarını kaybettiğine alamet eder.

Rüya sahibi hem mutsuz hem de umutsuz demektir.

 

Rüyada Merdiven Çıkarken Yorulmak

Kişinin maddi anlamda güçsüz olacağı bir dönem geçireceğine bu zaman zarfında darda kalacağına, zorlanacağına, ekmek bulamayacağına, ihtiyaçlarını da gideremez duruma geleceğine delalet eder.

Rüya sahibinin şansının ve kısmetinin kesileceğine ve başına uğursuz olaylar geleceğine yorulur.

 

Rüyada Çok Yorulmak

Kişinin uykusunun tam aksine işlerinin ve yükünün hafifleyeceğine, hayatının kolaylaşacağına, elinin bollaşacağına, çevresinin kalabalıklaşacağına, keyfinin ve geçiminin yerinde olması sayesinde de insanlarla olan muhabbetinin koyulaşacağına ve güzelleşeceğine işaret eder.

Rüya sahibinin sevdikleri ile daha çok vakit geçireceği anlamına gelir.

 

Rüyada Yorgun Olduğunu Görmek

Kişinin emeklerinin boşa gitmeyeceğine, çalışmalarının karşılıksız kalmayacağına, başarılarının da hak ettiği takdiri göreceğine tabir edilir.

Rüya sahibi alın terinin karşılığını mutlaka alacak demektir.

Sizce Yorumunuz Nedir ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.