Yeni Sezon Eşarp Modelleri

0
552
Yeni Sezon Eşarp Modelleri

 

Tesettür giyimde eşarp dış görünümü sağlayan birkaç kıyafetten bir tanesidir. Bu sebeple eşarp tercihleri büyük önem taşır. Eşarplar sadece tesettür giyimde değil her bayanın kullandığı estetik bir aksesuardır. Eşarbın diğer kıyafetlerle uyumunu ve oluşturulabilecek en şık kombinasyonları yeni sezon eşarp modellerine göre biraz daha yakından inceleyelim.

Farklı Renk Ve Desenler

Eşarp modelleri arasında yeni sezonda renk anlamında en çok gri, karamel, gülkurusu, kırık beyaz gibi seçenekler karşımıza çıkıyor. Koyu kıyafetleri ve ağır bir görüntüyü seven bayanlar için ideal olan bu renklerde farklı desenleri bulmak mümkündür. Çiçekli ve geometrik desenlere sahip modeller de yeni sezonda oldukça göze çarpıyor. Fakat desenli eşarpların kullanılmasında dikkat edilecek konu kombinlenen kıyafetlerin basic olmasıdır. Önümüzdeki sezonda açık renk kıyafetlerle kolaylıkla uyum gösterebilecek tarçın, devetüyü, kahverengi ve hardal gibi renkler de görebiliriz.

Hanımların en çok tercih ettiği eşarp modelleri arasında ipek kumaştan yapılan eşarplar da var. İpek eşarplar yeni sezonda karşımızı desenli ve renkli elbiselerle uyum sağlayacak şekilde tek renk olarak çıkabiliyor.

En iyi Kombinasyonlar

Eşarp modellerinde renklerin, desenlerin yanı sıra bağlama şeklinin de önemi büyüktür. Giyilen kıyafete göre ve ya eşarbınızın renk ve desenlerine göre bağlama şekillerinin önemi artmaktadır.

Eşarplar tesettür giyimi tercih eden bayanların vazgeçilmez parçalarıdır. Bunun yanı sıra kullanımının artmasından dolayı da modelleri çeşitlilik gösteriyor. Size düşen ise yeni sezon eşarp modellerinden vücudunuza, bağlama şeklinize ve kullanacağınız ortama göre en uygun modeli seçmek.

 

 

yeni-sezon-esarp-modelleri-1

yeni-sezon-esarp-modelleri-2

yeni-sezon-esarp-modelleri-3

yeni-sezon-esarp-modelleri-4

yeni-sezon-esarp-modelleri-5

yeni-sezon-esarp-modelleri-6

yeni-sezon-esarp-modelleri-7

yeni-sezon-esarp-modelleri-8

yeni-sezon-esarp-modelleri-9

yeni-sezon-esarp-modelleri-10

Sizce Yorumunuz Nedir ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.