Rüyada Uzun Boy Görmek

Kişinin bencil davranışlar içinde bulunduğuna ve bu nedenle yalnızlık çektiğine, davranışları yüzünden pek çok arkadaşını kaybettiğini ve sahip oldukları ile övünen, başkalarını küçük gören biri olduğuna yorumlanır.

Gerçekte kısa boylu olmasına rağmen rüyasında uzun boylu olduğunu gören kimseler kişinin uzun bir ömür geçireceğine, gamsız bir hayat süreceğine alamet eder.

Rüyada önce uzun boylu, sonra da kısaldığını gören kimselerin ecelinin yaklaştığına veya yaşadıkları bir hastalığın kalıcı bir hasar bırakacağına delalet eder.

Uzun boy iş hayatının da uzun soluklu olması anlamına geldiği gibi kariyer yapmak şeklinde de tabir edilir ve kişinin rızkının hiç kesilmeyeceğini, artacağını, maddi anlamda her geçen gün daha da çok para kazanacağını ve alım gücünün artacağını bildirir.

 

Rüyada Uzun Boylu Kadın Görmek

Bekar kişiler için çok zengin bir aileye mensup eş sahibi olmak, ailede anne tarafından gelecek bir miras neticesinde hiç sıkıntı çekmeden bir yaşam sürmek manasına gelir.

Vicdan sahibi kişilerle iş yapılacağına, kişinin karşısına her zaman hayatında kalacak kimseler çıkacağına ve dostluklarının, arkadaşlıklarının uzun ömürlü olacağına da yorumlanır.

Erkekler için makamda uzun süre kalmak, bayanlar için de bir kadın tarafından ömür boyu kollanmak ve arka çıkılmak şeklinde tabir edilir.

 

Rüyada Uzun Boylu Çocuklar Görmek

İyi bir aile kurmaya ve aileyi bir arada tutmak için her şekilde özveride bulunulacağına, kişinin sahip olduğu mevkiyi ve gücü ihtiyacı olan kimselere yardım etmek için de kullanacağını ve nüfuzlu, yardımsever, iyi ahlaklı, yüce gönüllü bir şahsiyet olarak anılacağını da delalet eder.

 

Rüyada Uzun Boy Görmenin Yorumu

Kalıcı işler yapmak isteyen, sanatla uğraşan ve kendisini kanıtlama çabası içinde olan kişileri temsil eder.

Uzun boy kişinin iz bırakacak işler yapmak istediğini, projelerini ve hayallerini hayata geçirmek için fırsat kolladığını da ifade eder.

Önceki İçerikUzun Boylu Adam Görmek
Sonraki İçerikUzun Adam Görmek
Geçmiş, Şimdi, Gelecek, Her şey birbiriyle bağlantılıdır. Hayatımızın Kıymetini Bilelim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.