Rüyada sarıldığını görmek

Hayırlı bir rüyadır.

Rüyayı gören kişinin, rüyada sarıldığı kişi ile arasında çok büyük bir sevgi olduğuna, bu kişi ile çok büyük bir mutluluk yaşanacağına, uzun yıllar boyunca rüya sahibi ile bu kişi arasındaki sevgi bağının ve yanı sıra saygının devam edeceğine, birlikte çeşitli işlere girileceğine ve işin sonucu ne olursa olsun herhangi bir sorun yaşanmayacağına işaret eder.

 

Rüyada Sevdiğine Sarılmak

Rüyayı gören kişi ile sevgilisi ya da eşi arasında çok büyük tartışmaların ve kavgaların yaşanacağına, istenmeyen olayların olacağına, büyük tatsızlıklar ile karşılaşılacağına, hayat içerisinde kırılgan bir duruma gelineceğine ve maddi ve manevi olarak çok büyük zararlarla uğraşılacağına delalet eder.

 

Rüyada Sarıldığını Hissetmek

Aile hayatı içerisinde rüyayı gören kişinin, çok sevdiği ve değer verdiği bir kişi ile arasının açılacağına, uzun yıllar boyunca çok büyük bir kırgınlık ve küskünlük yaşayacaklarına, aile büyüklerinin araya girmesine rağmen yine de herhangi bir barış yaşanmayacağına ve iki tarafın gururlarından ötürü çok üzüleceklerine rivayet eder.

 

Rüyada Birine Sarılmak

Rüya sahibinin bir kişi ile çok büyük bir sorun yaşayacağına, bu yüzden çok zor zamanlar geçireceğine, hayırlı olarak girilen bir işten çok zorluklar yaşanarak çıkılacağına, bazı sorunlar yaşanacağına ve çok büyük sorunlara karşı olarak adım atılacağına rivayet eder.

 

Rüyada Eski Sevgiliye Sarılmak

Rüyayı gören kişinin, eski sevgilisi ile arasında uzun zamandan beri bir türlü çözemediği çok büyük sorunlar olduğuna tabir edilir.

 

Rüyada Sarılmak ve Öpmek

Rüya sahibinin, uzun bir süre boyunca çok büyük sıkıntılar ile uğraşacağına, çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, çok büyük sevinçler yaşayacağına, yaptığı her çalışmada büyük sıkıntılar yaşayan bir kişiye çok büyük yardımda bulunacağına yorulur.

Önceki İçerikSarılma Görmek
Sonraki İçerikSarık Görmek
Geçmiş, Şimdi, Gelecek, Her şey birbiriyle bağlantılıdır. Hayatımızın Kıymetini Bilelim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.