Exclusive Content:

Technology Will Help Keep Your Home from Becoming Obsolete

I understand how that could positively effect your body,...

New Small Speaker Review: Pricing is Not Always the Only Criteria

I understand how that could positively effect your body,...

iTunes is Now the Second Biggest Name in Music World Giants

I understand how that could positively effect your body,...

Patates Görmek

Rüyada patates görmek

Huzura, saygınlığa, herkes tarafından sevilip, sayılıp tanınmaya, açık gönüllülüğe ve vicdan rahatlığına işaret eder.

Rüyasında patates soyduğunu gören kişi hayalini gerçekleştirecek demektir.

Rüyasında patates yediğini gören kişi için kazanca ve rızka işaret eder.

Patates ekmek güzel ve iyi gelişmelere, işlerin yoluna girmesine ve açılmasına delalet eder.

Rüyada patatesin yeşillenmiş ya da zillenmiş olduğunu görmek kişinin kısmetinin önüne geçen bir şey olduğuna işarettir.

Rüyada patates satmak iyi değildir, kişinin uğrayacağı mal kaybına ve zarara işarettir.

Rüyada çürümüş patates görmek, kişinin parasının boşa harcanacağına işaret eder.

Rüyada kilolarca ya da çuvallarla patates görmek hasadın bolluğuna ve hanelerdeki berekete delalet eder.

 

Rüyada Patates

Kazanç, mal ve para anlamına gelir.

 

Rüyada Patates Yemek

Rüyada patates görmek de patates yemek de aynı şekilde yorumlanır.

Rüyasında patates gören ya da yiyen kişi için mal varlığını ifade eder.

 

Rüyada Patates Soymak

Kişinin dileğini ifade eder.

Rüya sahibi patates soyduğunu görürse bu onun dileğinin yerine geleceğine işaret eder.

 

Rüyada Patates Ekmek

Yeni kazanç kapılarının açılmasına, para kazanmanın yeni yollarının ortaya çıkmasına işaret eder.

Rüyada patates soyduğunu gören kişinin önüne iyi ve yeni iş fırsatları çıkacak demektir.

 

Rüyada Patates Almak

Hiç hesapta olmayan ve planlanmayan gelişmelere işaret eder.

Rüya sahibinin hiç beklemediği bir anda onu çok mutlu edecek ve sevindirecek bir gelişme yaşanacağına delalet eder.

 

Rüyada Patates Satmak

Rüyada patates sattığını görmek iyi değildir.

Rüya sahibinin yaşayacağı zararlara, kayıplara ve sıkıntılara işaret eder.

Rüyasında patates sattığını gören kişinin sıkıntıya ve yokluğa düşeceği günlerin geleceğine delalet eder.

 

Rüyada Patates Kızartmak

İş hayatında ve aile hayatında çok güzel olaylar gerçekleşeceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, işlerin yakın bir zaman içinde açılacağına, girilecek bir yarış içerisinde lider olunacağına, yabancı bir ülkeye çıkılan seyahatten dönüleceğine, beklenen ve özlem duyulan bir kişinin geleceğine ve bolluk bereket içinde bir döneme girileceğine yorulur.

Rüyada patates kızartıp yemek, sağlıkla ilgili olarak verilmiş olan aranın ardından işe hızlı bir giriş yapılacağına, birçok konuda tecrübe sahibi bir kişi ile yapılacak bir işte çok iyi bir karar verileceğine, uzun zamandan beri işe yaramadığı ve kullanılmadığı düşünülen bir eşyanın elden çıkarılacağına ve sıcak bir yuva kurulacağına yorumlanır.

 

Rüyada Patates Toplamak

Rüyayı gören kişinin, uykusuz geceler geçirerek büyük işlere imza atacağına, bu sayede hayatı boyunca rahat yaşayacağına, hayırlı bir kişi ile dünya evine gireceğine, sağlık sorunlarını kısa zamanda aşacağına, hanesinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, işlerinin açılacağına ve çok uzun yıllar boyunca devam edecek bir ortaklığa imza atacağına tabir edilir.

Rüyada patates toplamak ve satmak, iş dünyasında büyük bir şöhrete sahip olmaya, maddi olarak büyük kazanç elde etmeye, sağlıklı bir hayat yaşamaya, sıcakkanlı bir kişi olunması sayesinde çok arkadaş edinmeye ve yeni bir haneye yerleşmeye rivayet edilir. İşle ilgili bir karar verilecekse bu rüyanın görüldüğü dönemde verilmesi birçok fırsatı birlikte getirecektir.

 

Rüyada Patates Kızartması Yemek

Rüya sahibinin, aile bireylerinden biri ile ters düşmesine sebep olan bir kişiyi kendisinden uzaklaştıracağı, olmadık işlerle uğraşan bir akrabanın maddi olarak yaşadığı sıkıntıdan kurtulması için destek olunacağı, çekilen hasretin kısa sürede biteceğine, aksiliklerin aşılacağı, yapılan hataların telafi edileceği ve eşler arasındaki tartışmaların son bulacağı anlamına gelir.

Rüyada patates kızartması dökmek, istemeden sıkıntılı ve sorunlu durumlara sebep olunacağına, zararlı bir alışkanlığa başlanacağına, verilen bir karar doğrultusunda hareket edilmemesinden ötürü çok büyük bir zarara uğranacağına ve rakipleri sevindirecek bir duruma düşüleceğine delalettir. Eşler arasında bazı tartışmalar yaşanacaktır.

 

Rüyada Bahçeye Patates Ekmek

Anne baba hayır dualarının alınması sayesinde iş hayatında ve aile hayatında karşılaşılacak bütün engellerin aşılacağına, başarılı bir kariyere sahip olunacağına, aydınlık bir döneme girileceğine, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına, zahmetli bir işin alınacak yardımlar sayesinde kolayca nihayete erdirileceğine ve sevinçli haberler alınacağına yorulur.

Rüyada bahçeye patates ekmek ve toplamak, deneyim gerektiren bir işte çok iyi hamleler yapılması sayesinde başarı sağlanacağına, kıskançlık besleyen bir kişinin elinde bulunan imkanlarla yapmaya çalıştığı kötülüklere engel olunacağına ve hayırlı haberler alınacağına işarettir.

 

Rüyada Patates Yemeği Yemek

Kişinin, arkadaşları ile birlikte gireceği bir işte çok iyi bir noktaya geleceğine, para pul sahibi olacağına, aklına koyduğu şeyi kısa zamanda gerçekleştireceğine, yaptığı çalışmaların büyük ses getireceğine, alacağı ödüllerin ve kazanacağı yarışmaların birçok iş fırsatı yaratacağına, rahat bir hayata sahip olacağına ve sağlıklı bir kişi olacağına alamettir.

Gidilecek bir yol varsa eğer dönüşü çok hayır getirecektir.

Rüyada patates yemeği yemek ve kusmak, işle ilgili olarak yapılan girişimlerin ters tepeceğine, bir türlü karar verilemeyen bir konuda fırsatların kaçırılacağına, ruhsal ve parasal olarak istenmeyen bazı olaylar yaşanacağına, hayallerin gerçekleştirilemeyeceğine ve büyük bir üzüntü duyulacağına yorumlanır.

Rüyada patates yemeği yiyen birini görmek, daha önce yaşanan bir sorunun tekrar baş göstereceğine, bu sorunun aile bireylerinin arasını açacağına, ancak daha sonra durumun düzeltilmesi sayesinde aradaki sıkıntıların çözüm bulacağına ve yanlış kişilerle kurulmuş bir ortaklığın tek taraflı olarak feshedileceğine işarettir.

 

Rüyada Topraktan Patates Sökmek

Kişi, kendisini çok iyi bir mevkiye getirecek ve büyük kazanç sağlayacak bir işe girecek, çalışma hayatında çok büyük bir iş ortaklığına girileceğine, bu ortaklığı ardından çok iyi eleştiriler alınacağına, zorlukların aşılacağına, korkuların atlatılacağına ve sevilen bir kişiye işle ilgili olarak destek olunacağına rivayet edilir.

Rüyada topraktan patates sökmek ve çöpe atmak, fırsatların kaçırılacağı, birbiri ardına kötü haberler alınacağı, iş dünyasında büyük bir prestij kaybı yaşanacağı, kötü bir birliktelik yaşanacağı, eldeki imkanların kaybedileceği, sıkıntıların aşılacağı, başarısızlık yaşanacağı ve tatsız bir durumla karşı karşıya kalınacağı anlamına gelir.

 

Rüyada Patates Sulamak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında daha çok kazanç elde etmek için bazı farklı çalışmalar yapacağına, yaptığı çalışmaların beklenenden daha fazla kazanç getireceğine, kıskanç birisini haneden uzaklaştıracağına, kardeşiyle arasındaki sorunları çözeceğine, fakir fukaraya yardım edeceğine ve mutlu bir hayat süreceğine tabir edilir.

Rüyada patates sulamak ve soymak, güzel bir haber alınacağına ve bu haber üzerine atılacak bir adım sayesinde büyük kazanç elde edileceğine ve kazancın bir kısmının yatırım olarak kullanılacağına delalet eder.

 

Rüyada Patates Tarlası Görmek

Beklenenden daha iyi durumlara götürecek bazı çalışmalar yapılacağına, başarı kazanılacağına, yeni bir iş hayatına sahip olunacağına, iş sahibi olmak için uğraş verileceğine, uzun zamandan beri üzerinde çalışılan bir projenin başka kişilere faydalı olacak kadar geniş çaplı olacağına ve anne baba duası alınacağına yorumlanır.

Sağlıkla ilgili olarak bazı kontroller yapılacaktır.

Rüyada patates tarlası satın almak, eğitim hayatında yaşanan bazı problemlerin alınacak destekler sayesinde aşılacağına, yakın bir arkadaşın vesile olduğu bir ilişkinin evlilikle noktalanacağına, Allah rızası için bazı büyük yardımlarda bulunulacağına ve yapılan bir iş başvurusunun çok kısa bir zaman içinde olumlu sonuç vereceğine rivayet edilir.

 

Rüyada Patates Kaynatmak

Kanaatkar olmak demektir.

Kişi, elindeki şeylerin kıymetini bilecek, bu konuda birçok kişin takdirini kazanacak, bazı projeleri sayesinde gelir düzeyinde büyük artış yaşanacak, çok istediği bir işin başına getirilecek, vaktinin büyük bir kısmını ayırdığı hobisini yakında iş olarak seçecek ve birçok konuda kendisine yol gösteren bir kişinin zor zamanında destek olacak demektir.

Rüyada patates kaynatmak ve yemek, işlerin çok yolunda gideceğine, alınan borçların ve çekilen kredilerin kısa sürede ödeneceğine, aile bireyleri ile bir soruna karşı ortak çözüm bulunacağına ve zorlukların elbirliğiyle aşılacağına işarettir.

 

Rüyada Çuvalla Patates Görmek

Birbiri ardına başarılı işler çıkartan rüya sahibinin birçok kişi tarafından takip edildiğine, kısa zaman içinde iş teklifleri alacağına ve bu durumdan çok memnun olacağına alamet eder.

Rüyada çuvalla patates taşımak, çıkılacak bir yolun ardından kafa olarak rahat bir şekilde dönüleceğine ve dert edilen bazı şeylerin aşılacağına yorumlanır.

 

Rüyada Patates Görmenin Yorumu

Patates hemen hemen herkesin severek yediği bir sebzedir herhalde.

Topraktan çıkan ve kökleri toprağın derinliklerine uzanan tüm besinler önemli düzeyde şeker içerirler ve dolayısıyla da onları yerken bizlere keyif verirler. İşte bu nedenle patates ağız tadına delalet eder.

Yani bireyin en çok değer verdiği kavramın huzur olduğu anlamına gelir. Hayatında sıkıntı ve dert istemediği gibi sorunlu kimseler de istemiyor demektir.

Ve tıpkı patatesin köklerinin toprağa olan bağlılığı gibi kendisi de değer verdiği ve sevdiği her şeye büyük bir tutkuyla sarılmayı bilen, anaç (ya da babacan) kimsedir ve bu özelliği sayesinde herkesi kucaklamayı da biliyordur.

Latest

Discover the Newest Waterproof and Fast Smartphones that Come on Sale

I understand how that could positively effect your body,...

New Small Speaker Review: Pricing is Not Always the Only Criteria

I understand how that could positively effect your body,...

Apple Electronics Climb the List of the Top Gadgets in Forbes Magazine

I understand how that could positively effect your body,...

Technology Will Help Keep Your Home from Becoming Obsolete

I understand how that could positively effect your body,...

Newsletter

spot_img

Don't miss

Discover the Newest Waterproof and Fast Smartphones that Come on Sale

I understand how that could positively effect your body,...

New Small Speaker Review: Pricing is Not Always the Only Criteria

I understand how that could positively effect your body,...

Apple Electronics Climb the List of the Top Gadgets in Forbes Magazine

I understand how that could positively effect your body,...

Technology Will Help Keep Your Home from Becoming Obsolete

I understand how that could positively effect your body,...

Things to Look For in a Financial Trading Platform Environment

I understand how that could positively effect your body,...
Atlas
Atlas
Geçmiş, Şimdi, Gelecek, Her şey birbiriyle bağlantılıdır. Hayatımızın Kıymetini Bilelim.
spot_imgspot_img

Discover the Newest Waterproof and Fast Smartphones that Come on Sale

I understand how that could positively effect your body, but alchemizing means turning elements to gold basically through magic. That lead me to research...

New Small Speaker Review: Pricing is Not Always the Only Criteria

I understand how that could positively effect your body, but alchemizing means turning elements to gold basically through magic. That lead me to research...

Apple Electronics Climb the List of the Top Gadgets in Forbes Magazine

I understand how that could positively effect your body, but alchemizing means turning elements to gold basically through magic. That lead me to research...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.