Ana Sayfa Yaşam Astroloji Kova Burcu 2019 Yılı Burç Yorumları

Kova Burcu 2019 Yılı Burç Yorumları

Kova Burcu 2019 Yılı Burç Yorumları

Kova Burcu 2019

Yıldızlara göre Kova burcu, 2019 yılında çok şanslı günler geçirecek. Sizinle aynı görüşe sahip kişilerle daha iyi iletişim kuracağınız bir yıl geliyor. Klişelerden uzak şekilde geçecek bu sene, epey renkli olacak gibi görünüyor. Bahar başında iş hayatında daha azimli ve kararlı olacaksınız. Bu hırsınız sizi iş ortamında daha aktif hale getirecek. Ufak tefek engeller çıksa da yaşamın her alanında, Kova burcu sabrı ve hırsı ile bu engelleri de ortadan kaldıracak. Henüz hayatında 2. kişiyi almamış kişilere ise ruh eşi haberini de verelim

Kova burcu 2019 yılında rahat olacağınız bir sürece giriyorsunuz ve hayatınızın her bölümünde keyfiniz oldukça yerinde olacak. Geçtiğimiz yıl içerisinde çevrenizde çok fazla insan olmadığını ve iç dünyanıza kapandığınızı dert ediyordunuz. Öyle ki, 2019 yılında şartlar tersine dönecek. Sosyal yaşantınıza daha fazla önem vereceksiniz. Arkadaşlarınızla daha fazla aktivite yapacaksınız. Sıkıntıları ve zorlukları yavaş yavaş aşıyorsunuz artık.

Kendinizi daha iyi hissedeceğiniz 2019 yılı içerisinde de mutlaka sorumluluklarınızı daha fazla önemsemeniz gerekiyor. Özellikle iş veya eğitim hayatınızda otoriter olmalı ve kendi kurallarınızı koymalısınız. Birlikte iş yaptığınız kişilere gerektiği kadar güvenmeyi öğrenmeniz gerekiyor. Söz konusu iş hayatınız olduğunda ihmalkar davranma lüksünüz yok Kova burcu. Sorumluluklarınızın bilincinde hareket edin.

Kova burcu 2019 yılının ikinci yarısında özel hayatınıza doğrudan etkide bulunacak bir kişiyle tanışacaksınız. Bu kişi sayesinde rahatlayacak ve hayatınıza renk katacaksınız. Aile bağlarınız da bu yıl içerisinde daha da sıkı olmaya başlıyor. Hayatınızdaki tüm olumsuzluklardan artık sıyrılıyorsunuz Kova burcu. Enerjiniz de bir hayli yüksek, tadını çıkartmaya çalışın.

Kova Burcu 2019 Sağlık

Kova burcu 2019 yılında sağlığınız geride bıraktığımız yıla benzer özellikler taşıyor olacak. Şöyle dönüp geride bıraktığımız yılı gözünüzün önüne getirdiğinizde hatalardan ve ihmalkar davranışlardan kaynaklanan rahatsızlıklarınızı hatırlayın. Çoğu ağrılarınızın ve kısa süreli sağlık sorunlarınızın ufak tefek tedbirler ile önüne geçebilirdiniz. En azından 2019 yılında biraz daha dikkatli olmaya çalışın.

Kova burcu 2019 yılında hayatınızın her alanında aktif bir rol sahibi olmaya çalışacaksınız ve bu da enerjinize çok fazla ihtiyaç duyacağınız anlamına geliyor. Kendinize zaman ayırmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Son olarak, kilo almaya müsaitsiniz, yediklerinize ve içtiklerinize dikkat edin.

Kova Burcu 2019 Aşk Hayatı

Kova burcu 2019 yılında aşk hayatınızda bazı şeyleri değiştirmek adına girişimlerde bulunacaksınız ancak alacağınız etkiler doğrultusunda hayal kırıklığına uğrama ihtimaliniz de var. Süregelen birlikteliğinizle ilgili değişim içerisine girmek istiyorsanız artık düşüncelerinizin değişmesine izin vermelisiniz. Herhangi bir adım atmadan önce her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünen birey olmanız şart.

Birlikte olduğunuz kişi zaman zaman ne istediğinizi veya ne anlatmak istediğinizi bir türlü anlamayacak. Aslında bunun en büyük nedeni de sizsiniz Kova burcu. Karşınızdaki kişi aşk hayatınızı paylaştığınız kişi ancak ondan gizlediğiniz çok fazla şey var. Söz konusu aşk ise başlangıçlar da normaldir bitişlerde. Önemli olan her ikisinde de sizin ne yapacağınız.

Kova burcu 2019 yılında hislerinizi dinlemeyi öğrenmelisiniz. Aksi halde yanlış kararlar verebilir ve yanlış adımlar atabilirsiniz. Hayal kırıklığı yaşamak istemiyorsanız karşınızdaki kişiyi iyice tanımadan ve hem kendinizin hem de onun hislerinden emin olmadan harekete geçmemelisiniz. Yakınlaşmalarda sorunlar yaşanması normaldir. Olumsuzlukları gözünüzde çok fazla büyütmeyin.

Kova Burcu 2019 İş Hayatı

Kova burcu 2019 yılının iş ve kariyer hayatınıza etkisi oldukça büyük olacak ve bu konuda fazlasıyla şanslı olacağınız için durmak nedir bilmeyecek ve sürekli çalışmak, başarıdan başarıya koşmak için elinizden gelenin en iyisini yapacaksınız. Maddi konularda halihazırda kurmuş olduğunuz bir düzen ve denge var Kova burcu. İşinizi büyütmek istiyorsanız, harcamalarınızı kısa bir süre içinde olsa en az seviyeye indirmelisiniz.

2019 yılının ilk yarısında bazı kararlar alabilir ve yılın ikinci yarısında bu kararları uygulamaya dökebilirsiniz. Sorumluluklarınızın arttığı zamanlarda işlerin de üst üste gelmesi dengenizin bozulmasına neden olabilir. Sıkıntı bir sürece girecek olsanız da bu süreci lehinize çevirmeyi çok iyi başarıyorsunuz. Kazancınız da genel olarak artışta olacak. Son olarak, birlikte iş yaptığınız kişilerle aranızın bozulmasına müsaade etmeyin.

Yorumcuhttp://www.kadinlarnette.com
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin virajlar almadan önce Astroloji haritanızı mutlaka iyi bilmelisiniz. Yıldızları geceden korkmayacak kadar çok sevenlerin adresi...

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

- Advertisment -

Most Popular

Urban Kitchen with Granite Tops, Exposed Bulb Lights and Island

We woke reasonably late following the feast and free flowing wine the night before. After gathering ourselves and our packs, we...

How To Use Basic Design Principles To Decorate Your Home

We woke reasonably late following the feast and free flowing wine the night before. After gathering ourselves and our packs, we...

Patricia Urquiola Coats Transparent Glas Tables for Livings

We woke reasonably late following the feast and free flowing wine the night before. After gathering ourselves and our packs, we...

Another Big Apartment Project Slated for Broad Ripple Company

We woke reasonably late following the feast and free flowing wine the night before. After gathering ourselves and our packs, we...

Recent Comments