Rüyada bilet almak

Çıkılması zorunlu olan bir yolculuğa ya da geç saatlerde gelen bir haberle harekete geçmeye, kişiyi heyecan içinde bırakacak gelişmeler yaşanacağına tabir edilir.

Bilet aldığını görenler genellikle hayatlarında yeni bir döneme girerler ve başlangıçlar yaparlar. Evlenerek kendi evine taşınmak ya da aileden ayrılarak ilk defa başka memleketlere gitmek şeklinde de yorumlanır.

Çok kültürlü biri olunacağına ve evlenilecek kimsenin de kişiyle denk olacağına, bilimsel bakış açısına sahip kimselerle ahbaplık ederek her zaman elit bir toplumda yaşanacağına da yorumlanır.

Uzak ülkelerden gelen arkadaşlara, alınacak değerli hediyelere de haber veren rüya, iş konusunda hiç sıkıntı duymadan yaşanacağını da bildirir.

 

Rüyada Uçak Bileti Almak

Tatil veya değişiklik için gidilecek güzel bir yolculuğa işaret eden rüya, aniden alınacak bir evlenme teklifi veya birlikte olunan kişinin hamile kalması nedeni ile yıldırım nikahı yapmak manasına gelir.

Genç erkekler için çok çabuk aşık olunduğuna, her güzel insanla veya ilgisini çeken kişiyle yakınlık kurulduğuna da alamet eder.

Hayatı çok hızlı yaşayan, maceraları seven ve bulunduğu ortamdan çabuk sıkılan kişilerin bir süre sonra kendilerini yorgun hissedeceklerine ve aşırı dağınık bir hayat süreceklerine de yorumlanır.

 

Rüyada Tren Bileti Almak

Bir türlü gelmeyen bir habere ve işlerin çok ağır şekilde ilerlemesine, devlet dairelerinde işleri olanların netice alamamalarından dolayı canlarının sıkılmasına da alamettir.

Rüya sahibinin evlenmeyi çok arzulamasına rağmen karşı tarafın sürekli bahaneler göstererek tarih konusunda sıkıntı yaratacak olduğuna, geç bir evlilik yapılacağına ve uzun süre bebek bekleneceğine de alamettir.

 

Rüyada Bilet Almanın Tabiri

Hayat tarzını oluşturmaya başlayan genç kişilere, karakterin belirginleşmesine, heyecan ve maceraya tutku ile bağlı olunduğuna, her türlü değişikliğe kişinin olumlu baktığına alamettir.

Kendine güvenin ve ayaklarının üstünde durarak kimseye muhtaç olmayan biri olarak yaşandığına da yorumlanır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.