Rüyada bıldırcın yumurtası görmek

İyi niyetli hareket edildiğine, yardımsever bir kalbe, açık sözlü oluşa ve İslami olarak da kişinin iyi bir ahlaka sahip olduğuna delalettir.

Her işini helal yollardan halleden ve haram yemeden, kendi bileğinin gücü ile kazanç elde eden kişilere tabir edilir. Allah rızası için pek çok sevap işlendiğine, her canlıya hürmet gösterildiğine ve kalp kırmadan yaşanıldığına da yorumlanır.

Evli bayanlar için hamile olduğunu öğrenmek anlamına da gelen rüya, iş konularında ise, geleceğe yönelik yapılacak yatırımlara delalettir.

Kişinin maddi kazancının her gün daha da artış göstereceğini, gelecekte de zengin, her istediği yerine gelen, mutlu bir kimse haline geleceğinin müjdesini verir.

 

Rüyada Bıldırcın Yavrusu Görmek

İslami açıdan Allah’ın hoşuna gidecek davranışlarda bulunulduğuna ve çok büyük bir duanın gerçek olacağına yorumlanır.

Hayırlı rüyalar arasındadır ve özellikle çocuğu olmayan kimseler için hamilelik müjdesi anlamına gelir.

Kişinin uzun zamandır el açıp dua ettiği ve olmasını istediği bir durumun gerçek olacağına alamet olan rüya, erkek evlat sahibi olmaya delalettir.

 

Rüyada Bıldırcın Yavrusu Tutmak

Büyük bir şansa sahip olunacağına işaret eden rüya, kişinin evinde her zaman sevgi dolu, huzurlu bir ortamın vakıf olacağına, manevi anlamda tatmin olunacak bir hayata ve iyi huylu evlatlara alamet eder.

Çalışma koşullarının iyiliğine ve iş ile ilgili sorunsuz bir dönem yaşanacağına da delalet eden rüya, kişinin yatırımlar yapmak için de çok uygun bir süreçte olduğuna, karşısına çıkacak fırsatları çok iyi değerlendirmesi gerektiğine işaret eder.

 

Rüyada Bıldırcın Yumurtası Görmenin Tabiri

Gündelik hayatlarında ayrıntılara çok fazla önem veren ve genellikle bu tutumları nedeniyle bütüne bakamayan kişileri ifade ettiği gibi, yetişkin olmayı beceremeyen ve hala küçük bir çocuk gibi davranan ruh haline sahip olunduğunu bildirir.

Bıldırcın yumurtası psikolojik olarak korunmaya muhtaç, çaresiz olduğunu düşünen kişilerin de sembolüdür.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.