Rüyada beyaz başörtü görmek

Son derece hayırlı ve kişiyi mutluluğa boğacak gelişmelere yorumlanır. Özellikle orta yaş ve üzeri bayanlar için, yaşantılarına bambaşka bir yön vereceklerini ve bundan sonra daha inançlı, dine yönelik bir şekilde yaşayacaklarını ifade eder.

Kişinin mahremiyetinin önemli olduğuna ve hayatını gözler önünde yaşamaktan hoşlanmadığına, diğer kişilere karşı aile içinde olan bitenden söz etmeyerek kendisin ve sevdiklerini korumaya alacağına işaret eder.

Temiz ve dürüst bir yaşam sürmek, kendisini tehlikeye atmayacak şekilde hareket etmek ve yalandan, günahtan uzak kalmak demektir.

Uzun bir ömre de işaret olan rüya, kişinin çocukları ile beraber yaşayacağı çok güzel günlere ve huzurlu bir geleceğe de işarettir.

Bu rüyayı gören kimseler güzel ahlakları, inançlı yaşamları ile pek çok kişinin takdirini ve sevgisini kazanırlar.

 

Rüyada Beyaz Baş Örtüsü Takmak

Yaşlı kimseler için hac yolculuğuna niyet etmek ve gitmek anlamına gelir.

Dini bütün bir Müslüman olarak günaha hiçbir şekilde yaklaşmayan kişinin, tüm yaşamını inancına uygun olarak düzenleme isteği içinde olduğuna alamet eder.

Huzur ve manevi olarak güç kazanmak demek olan rüya, yoksulluk çeken kişiler için maddi durumlarında bir iyileşme olacağının da müjdesini verir.

Bekar biri için, daha önce evlenmiş ancak boşanmış ya da eşini kaybetmiş, çocuğu olan bir kimse ile yapılacak evliliğe de delalettir.

 

Rüyada Eski Beyaz Başörtüsü Görmek

Eskimiş beyaz başörtüsü görmek kişiye gereken değeri vermeyen bir eşe sahip olmak ve gelecek günlerin de kişi için çok sıkıntılı geçeceğine yorumlanır.

Yeniden umut etmek ve hayallere kavuşmak, yenilenmek, ruhen sağlam hissetmek şeklinde de yorumlanır.

 

Rüyada Beyaz Başörtüsü Görmenin Tabiri

Dini inancı gereği başörtüsü takmak ve dindar bir şekilde yaşamak, inancının kurallarına uygun olmayan hareketler yapmaktan çekinmek anlamına gelir.

Günlük hayatındaki yaşama şeklini fazlaca önemseyen ve dikkat eden kişilerin gördükleri rüyalar arasındadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.