Rüyada Zaman Görmek

Rüya sahibinin hayır işleri yapması, makbul yollardan ekmek kazanması, yaşam şartlarının ya da geçimin zor olmasına rağmen yine de doğruluktan şaşmaması, Allah, kitap ve din aşkı ile yanması ve imanından hiçbir şartta ve koşulda ödün vermemesi anlamına gelir.

Rüyada zaman görmek, kişinin dualarının kabul olacağı ve istediklerinin kendisine Allah tarafından nasip edileceği şeklinde tabir edilir.

 

Rüyada Zaman Kavramı Görmek

Allah’ın her daim rüya sahibinin yardımcısı olacağına, onu darda bırakmayacağına, kötülüklerden her zaman koruyacağına ve dualarını kabul edeceğine alamet eder.

 

Rüyada Zaman Tüneli Görmek

Büyük bir uğursuzluğun yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyayı gören kişinin yıkılacağı, yas tutacağı ve acı çekeceği bir olay yaşayacağına, uzun süre bu kara günlerin etkisinde kalacağına ve acısının da kolay kolay dinmeyeceğine işaret eder.

 

Rüyada Zaman Saymak

Hayır olarak yorumlanmaz.

Rüya sahibinin yaşamının uzun olmayacağına tabir edilirken bazen de kişinin çok istediği bir malın hayaliyle uyuyup, yine onun hayaliyle uyanacağına delalet eder.

 

Rüyada Gün Saymak

Kişinin bir beklentisi olduğuna ve sabırsızlıkla bu beklentisinin gerçeğe dönüşmesini beklediğine alamet eder.

Bu rüya bazen de şanssızlık yaşamaya ve üzülmeye yorulur.

 

Rüyada Takvim Görmek

Rüya sahibinin hayatının tamamına işaret eder.

Yaşayacağı üzüntülere, sıkıntılara, dertlere, güzelliklere, mutluluklara yani kısacası kişinin karşılaşacağı gerek olumlu gerekse olumsuz olaylara tabir edilir.

 

Rüyada Takvim Yaprağı Koparmak

Kişinin yaşamak istediği güzel, huzurlu ve mutlu bir hayata sabretmesi ve çabalaması sayesinde adım adım yaklaşacağı anlamına gelir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.