Rüyada Zabıta Görmek

Kişinin kimsenin yapmaya cesaret edemeyeceği ve denemek istemeyeceği işlere ve çalışmalara girmesine ve bu işlerde cesaret göstermesine tabir edilir.

Aynı zamanda, bir eş, dost ve akraba ile yapılacak bir işten ötürü büyük sorunlar yaşanacağına ve bu sorunların çok büyük tartışmalara ve kavgalara dönüşeceğine delalet edilir.

 

Rüyada Zabıta Olduğunu Görmek

Kişinin bir sivil toplum kuruluşunda halka yararlı bir çalışmaya girişeceğine ve çok iyi işler yapacağına yorulur.

Aynı zamanda, yapılacak olan bir işte çok çalışılıp uzmanlık kazanılacağına, ilgili alanda çok büyük bir isim olunacağına ve akıl danışmak için birçok insanın rüya sahibine geleceğine işaret edilir.

 

Rüyada Resmi Giysili Zabıta Görmek

Rüya sahibinin insanları yönlendirmesiyle yapılacak olan çalışmaların çok büyük bir insan topluluğuna ulaşacağına ve bu sayede büyük başarı kazanılmasına delalet edilir.

 

Rüyada Sivil Giysili Zabıta Görmek

Halkın yapacağı bir çalışma için rüyayı gören kişiyi, lider olarak seçmesine tabir edilir.

 

Rüyada Zabıtadan Kaçmak

Rüya sahibinin çok büyük bir istekle yapacağı bir çalışmadan ötürü büyük bir zarara uğrayacağına ancak bu işten kazanacağı tecrübeyle yeni işlere girerek çok büyük başarılar kazanmasına işaret edilir.

 

Rüyada Zabıtadan Ceza Yemek

Kişinin uzun uğraşlar sonucu girip ortak bulmaya çalıştığı ancak bulamadığı işi tek başına çabalayarak yapmasına ve çok büyük başarılara imza atmasına ve büyük bir kazanç sağlamasına delalet edilir.

 

Rüyada Zabıta Akraba Görmek

Kazanılan başarılardan sonra aile bireylerinin, rüyayı gören kişinin adını kullanarak bir çok iş yaparak kazanç sağlayacaklarına tabir edilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.