Yumurta Toplamak

0
146
Rüya tabirleri

Rüyada Yumurta Toplamak

Bolluk, bereket ve verim olarak kabul edilir.

Rüyayı gören kişinin ticaretinin açık olacağı, işlerinin bir anda artacağı ve eline hayalini bile kuramayacağı miktarda sermaye geçeceği anlamına gelir.

Rüya sahibi, karlı işler yapacak ve zahmet çekmeden, kolay ve kısa yollardan rızık elde edecektir diye açıklanır.

Bitmeyecek mutluluğa ve azalmayacak kazanca rivayet edilir.

Rüyada yumurta toplamak, iş ve meslek hayatında hedefleri tutturmaya, hayalleri gerçekleştirmeye, amaçlara ulaşmaya ve bu sayede huzurlu, düzenli, disiplinli, rahat ve konforlu bir yaşam sürmeye delalet eder.

Kişi, ailesini daha rahat geçindirmek için yaptığı planları hayata geçirecek ve yaşamını çok daha kolay hale getirecek demektir.

 

Rüyada Kümesten Yumurta Toplamak

Kişinin ticarethane sahibi olacağına, sevdiği ve başarılı olacağı işi yapmak için güzel kısmetler elde edeceği ve bu sayede kendi işinin başında olup, daha rahat şekilde para kazanacağı anlamına gelir.

Sürekli olacak kazanca ve bolluğa yorulur.

 

Rüyada Yumurta Görmek ve Toplamak

Ganimet ve servet sahibi olmaya, hayalini bile kuramayacak kadar dünya malı elde etmeye, hesabını tutamayacak oranda da paraya kavuşmaya tabir edilir.

Rüyayı gören kişinin herkesi kıskandıracak ve özendirecek kadar lüks bir hayatı olacağına, bu rahatlığın kolay kolay kimseye nasip olmayacağına işaret eder.

 

Rüyada Yumurta Görmek

Bolluğun ve bereketin artacağına, evdeki nimetin çoğalacağına, rüya sahibinin bereketli olacak işler yapacağına bu sayede ömrünün sonuna kadar bir daha geçim derdi nedir bilmeyeceğine alamet eder.

Kişi, herkesin hayalini kurduğu bir hayat yaşayacaktır diye yorumlanır.

 

Rüyada Yumurta Yemek

Atılan adımların, alınan kararların, girişilen işlerin hayır, kazanç, bereket ve mutluluk getireceği şeklinde yorumlanır.

Rüyayı gören kişinin projelerinin beğenileceğine ve uzun vadede kendisi için çok hayırlı olacağına delalet eder.

Sizce Yorumunuz Nedir ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.