Yüksük Görmek

0
213
Rüya tabirleri

Rüyada Yüksük Görmek

Kişinin kolay şekilde hayatını kazanacağına, kazalardan, belalardan, kötülüklerden uzak olacağına, güvende olmanın huzurunu ve rahatlığını yaşayacağına işaret eder.

Rüya sahibinin akıllı ve mantıklı adımlar atması sayesinde işi ve hayatı ile ilgili olarak risklerle karşılaşmayacağına, zarar etmeyeceğine, maddi olarak iyi şartlara sahip olacağı gibi manevi olarak da keyfinin ve neşesinin eksik olmayacağına tabir edilir.

 

Rüyada Altın Yüksük Görmek

Kişinin güzel haberler alacağına, hoşluklarla karşılaşacağına, mutlu mesut bir hayatın kapılarını aralayacağına, kendisi için hayırlı ve uğurlu olacak adımlar atacağına ve kararlar alacağına alamet eder.

Rüya sahibinin yeni bir hayata tabiri caizse yelken açacağı anlamına gelir.

 

Rüyada Gümüş Yüksük Görmek

Kişinin hayatının olumlu yönde ilerleyeceğine, iyileşme göstereceğine, beden ve ruh sağlığının yerinde olacağına, zinde kalacağına, ağız tadını, neşesini, mutluluğunu kaybetmeyeceğine, uzun bir hayat yaşayacağına ve şansının yaver gideceğine rivayet edilir.

 

Rüyada Taşlı Yüksük Görmek

Kişinin bolluk, bereket, konfor ve lüks içinde olacağına, zenginliği bulacağına, kazançtan yana istediği rakamları elde edeceğine, harcama gücünün artacağına, maddi koşullarının çoğalması sayesinde maneviyatının da çoğalacağına alamet eder.

 

Rüyada Yüksük Çorbası Görmek

Helal rızık, temiz kazanç ve hayırlı olacak mal anlamına gelir.

Rüya sahibinin makbul olan yollardan gelir elde edeceğine, zorluk, zahmet ve borç bilmeden yaşayacağına, rahat bir hayatı olacağına, emeklerinin karşılığını göreceğine ve işinin ehli kimse haline geleceğine yorulur.

Tükenmeyecek nimete ve kesilmeyecek paraya delalet eder.

 

Rüyada Yüzük Görmek

Kişinin mutlu günlere kavuşacağına, gönül işlerinden yana hayır bulacağına, çevresinin hayırlı kimselerle dolacağına, kendisine iyilik ve güzellik getirecek yeniliklerle karşılaşacağına ve her şeyin olumlu yönde ilerleme göstereceğine tabir edilir.

Sizce Yorumunuz Nedir ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.