Eğer yükselen burcunuz Terazi ise bir insanın size hayır demesi oldukça zor olacaktır. Tatlı, inandırıcı görünürsünüz ve bu size karşı koyulması zor nitelikler kazandırır.

Markete süt almaya giderken bile şıksınızdır. Dışarıdan biraz kararsız görünmeniz de olasıdır, kafanızı toplamaktan çok etrafınızdaki insanların mutluluğunu istersiniz. Yükselen Terazi’ler uyum, neşe ve serbest iletişim içindedirler ve her türlü çatışmadan kaçınma eğilimleri vardır.

Herkes yükselen Terazi’leri sever. Hoş, güzel ve dürüsttürler. Hayatlarına yakından baktığınızda bu tatlı insanların ilişkilerinde bazı zorluklar yaşadıklarını gözlemlersiniz. Bazılarının öyle kuvvetli ilişkileri vardır, öyle bir bağla bağlıdırlar ki nedenini anlayamazsınız.
Bu kişiler hiç çaba harcamadan diğerlerinin hoşuna giderler ancak bir başkası için önemli olmadan ne yapacaklarını bilmezler.

Yükselen Terazi her şeyi yumuşatır görünür. Neşeli bir gülüşleri, insanlara yumuşak yaklaşımları vardır ve genelde onlarla geçinmek kolaydır. Çok iyi giyinmemiş olsalar bile çekici görünürler. Seçtikleri renkler, saç modelleri ve yürüyüşleriyle… Çok inandırıcıdırlar, başkalarını kazanmak için alttan alttan alma rolü yapabilirler. Aslında şeker kız/tatlı çocuk imajları onların en kötü nitelikleridir. Rekabetçi ve aktif partnerlere doğru çekilirler. İlişkileri genellikle rekabet tarafından karakterize edilir, ta ki o tatlı imajlarından kurtulup kötü giden her şeyle ilgili partnerlerini suçlamayı bırakana kadar.

Ünlü şarkıcı Britney Spears, oyuncu Anne Heche yükselen Terazi’lerin iyi birer örneğidir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.