Yükselen Burcu Boğa Olanlar

0
228

Yükseleniniz Boğa ise insanlara ilk bakışta verdiğiniz izlenim ne kadar sakin, kendine dönük ve aynı zamanda güvenli, ölçülü ve kesinlikle maddi dünyayla bağlantılı olduğunuzdur. Çok güvenilir ve mantıklı görünürsünüz. Ama aynı zamanda biraz inatçı, hatta sıkıcı olabilecek kadar inatçı ve dediğim dedik yanlarınız da olabilir.

Düşünmeden ve çabuk hareket eden bir yükselen Boğa’ya pek rastlanmaz. Yükselen Boğa’lar daha çok sabrın ve dayanmanın ödüllerini toplarlar. Doğalarında sevdiklerine karşı müthiş bir sadakat vardır. İstikrar onların vazgeçemedikleri tutumlardan biridir. Boğa genel olarak değişime direnen bir burçtur, yükselen Boğa da öyle.

Hayat onu değişime zorladığında bundan hoşlanmayacak ve gerekse bile değişimi mümkün olduğunca reddedecektir, kendi bildiğinden şaştığı da pek az görülür. Olayları koklamayı sever. Altıncı histen bahsetmiyoruz, çünkü yükselen Boğa bunu beş duyusuyla yapar. Yükselen Boğa’ların gerçek anlamda da burunları hassastır ve iyi koku alırlar. Hayata yaklaşımları pratiktir.

Güvenlik mevzusu onlar için her şeyden önce gelir. O kadar ki hiç esnek olamayabilirler. Bu yüzden zaman zaman dar kafalılık da yapabilirler. Yükselen Boğa’lar onları rahat ettirecek kaliteli kıyafetleri tercih ederler. Her yönüyle fiziksel iştahları yerindedir. İlişkilerine bağlıdırlar ve çok zor kopabilirler, ayrılmak onlar için zordur. Bir miktar da eşlerini de kendi malları gibi görme eğilimleri olabilir. Yine de bu sü-kunetli insanlar pek ateşli birer âşık olabilirler.

Ünlü müzisyen Carlos Santana yükselen Boğa’nın iyi bir örneğidir.

Sizce Yorumunuz Nedir ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.