Eğer yükselen burcunuz Başak’sa her şeyi yerli yerinde olan. aşırı titiz biri izlenimi verirsiniz insanlara.

Ölçülü, kendine saygısı olan biri gibi görünürsünüz. En azından sizi gören bir insan. görünüşünüzü aşırı önemsediğinizi anlar. Kendinizi sosyal ve neşeli hissettiğiniz anlarda bile kafanızda ciddi bir şeyler var gibidir. Yükselen Başak’lar arkadaşları ve aileleri ile ilgili sağlık sorunlarıyla ilgilenirler ve sanki bütün soruların yanıtlarını biliyor gibidirler.

Yükselen Başak’larda genel olarak entelektüel ve biraz mesafeli bir aura sezilir. Aslında bir manada utangaç insanlardır, etraflarını tanımak, insanlarla kaynaşmak için zamana ihtiyaçları vardır.
Bu halleri onlara biraz soğuk, hatta izleyenlerin gözünde eleştirel bir görünüm verir.

Yükselen Başak’ların en önemli özelliklerinden biri bedenlerinin farkında olmalarıdır. Bedenlerinin onlara verdiği her türlü sinyal konusunda aşırı duyarlıdırlar. Çoğu da fiziksel sağlıkla fazlasıyla ilgilenir, zihin-beden ikilisini birleştiren yoga gibi disiplinlere ilgi duyarlar. Besin seçimleri de özeldir. İştahlı olmalarına rağmen vücutlarına ne aldıkları konusuyla fazlasıyla endişelidirler. Yükselen Başak’lar yeni durumlarla karşılaştıklarında yoğun bir endişe krizine girmeleri de muhtemeldir. En küçük ayrıntıları bile önemserler.

Yükselen Başak’lar yardıma ihtiyacı olan insanları çekerler ve onlara doğru çekilirler. Bu nedenle ilişkileri sonuç olarak biraz kafa karıştırıcı olabilir. Yükselen Başak’ların görünüşleri son derece düzgün ve profesyonel olsa da ilişkileri biraz dağınık olabilir, bunun nedeni de partnerlerini ve ilişkiyi net görememeleridir.

Yükselen Başak’lar bir kez yeni durumlara ve insanlara alıştılar mı verecek çok şeyleri vardır. Çok yardımsever, sevecen olabilirler ve bu ölçülü, istikrarlı görünümleri altında birçok sürpriz barındırırlar.

Ünlü şarkıcı Madonna, Kurt Cobain, dünyaca tanınmış golfçü Tiger Woods ve sinema oyuncusu Warren Beatty yükselen Başak’ların iyi birer örneğidir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.