Yükselen Burcu Balık Olanlar

0
247
yukselen-burcu-balik-olanlar-640x330

Eğer yükselen burcunuz Balık ise insanlar ilk olarak sizin rüyalara dalan bir tip olduğunuzu düşünürler.

Sanki sezgilerin ve vizyonların içinde kaybolmuş gibisinizdir. Kendinizden en emin olduğunuz zamanlarda dahi insanlar etrafınıza usulca yaklaşır ve sizin duyarlılığınızı inciteceklerinden endişe ederler.

Balık’ların kırılganlığı başınızı derde sokabilir. İnsanları manipüle etmek isteyen karakterlerin sizin bu saf halinizden yararlanmasına izin vermemelisiniz.
“Akışına bırakmak” yükselen Balık’ların motto’sudur. Dünyada belirsiz, yönsüz ve yumuşak bir biçimde eylemlilik içindedirler. Barış âşığı ve sanatçısı gibi davranırlar. Utangaç ve sessiz olmalarına karşın ara sıra konuşkan ve tutkulu da olabilirler.

Yükselen Balık’lar dünyayı görmek istedikleri gibi görürler ve onlar için objektiflik önemli bir kriter değildir. Kararlı olmak da öyle. Her türlü etiketlemeye karşıdırlar. Zaten kendileri de her an değişebilen tiplerdir. Huzursuz, arayış içindeki doğaları tek bir yaşama biçimiyle yetinemez. Hayatın ciddi meselelerini, felaketlerini reddetme eğilimindedirler.

Gelecek için hatta bugün için bile bir planlan yoktur her şeyi açık ve oluruna bırakma eğilimindedirler. Zihinleri çabuk değiştiği için her türlü plan ve organizasyon onları sınırlar. Yükselen Balık’lar yürürken başlan bulutlarda gibi görünürler. Dikkatlerini çekmek için yaptığınız şeylere rağmen onların hülyalı hali değişmez.

Bir de yükselen Balık’lar istikrarlı, güvenilir bir partner ilişkisine ihtiyaç duyar. Ayaklarının yere basmasını sağlayacak partnerler ararlar ve hayatlarındaki bütün önemli detayları partnerlerinin halletmesini arzularlar.

Partnerleri pratik ve realist olmalıdır. Yükselen Balık’ların her türlü ilaca karşı duyarlılıkları yüksektir ve alerjilere yakalanma eğilimleri vardır. Fiziksel dayanıklılıkları fazla değildir. Üstlerindeki karşı konulmaz tatlılık ve yumuşak aura onları hayli çekici kılar. Yine de görünüşleri ve davranışları başkalarına biraz kafa karıştırıcı gelir.

Ünlü sinema oyuncuları George Clooney ile Gwyneth Paltrow yükselen Balık’ların iyi birer örneğidir.

Sizce Yorumunuz Nedir ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.