Yükselen Burcu Aslan Olanlar

0
234
yukselen-burcu-aslan-olanlar

Yükselen Aslan’lar bir ortama girdiklerinde vakurluklarıyla ve kendine güvenleriyle hemen kendilerini belli ederler. İnsanlar onların önemli olduğunu düşünür.
Kendilerini gururla taşırlar, hoşlansın hoşlanmasın herkes onları ilk bakışta fark eder. Yine de kendini beğenmişlikte ve kendiyle gurur duymada bazen ileri gidip, insanları uzaklaştırabilirler.

Zaten herkesin ilgisini isterler. Fark edilmemeye dayanamazlar. Çevrelerine de öyle bir enerji ve kişisel cazibe yayarlar ki zaten onları fark etmemek imkânsızdır.

Özellikle saçları kesinlikle çok dikkat çekicidir.
Çevrelerini kişisel imajlarına uygun, gururlu hallerini pekiştirecek insanlarla doldurmayı severler. Onlar için nasıl insanlarla göründükleri fazlasıyla önemlidir. Sosyal ortamlarda bir numara olmak, kalabalıklarda görünmek ve sahnede başrolü kapmak onlar için çok önemlidir. Ani kararlar verebilir, çabuk Öfkeye kapılabilir ve birçok konuda aşırıya kaçabilirler. İdealizmleri, içgüdüleri sayesinde çok fazla belaya bulaşmazlar. Sevilen insanlardır ama etraflarına patronca davranabilirler.

İşlerinde başarılıdırlar ve genellikle işin başında olan kişilerdir. Gösterişçi insanlardır ve hemen her konuda büyük jestlerle davranırlar. Abartı onların doğal bir parçasıdır. Fazlasıyla hayran olunmaya ihtiyaç duyarlar. Görünüşlerine büyük önem verirler, davranışları da soyludur. Genç görünümlü giysileri, son moda saçları severler. Otoriter ve güçlüdürler. Hangi yaşta olurlarsa olsunlar kalplerinde biraz çocukturlar yine de. Eğlenmeyi severler, sıcak kalpli ve neşelidirler. Ünlü sinema yıldızı Al Pacino, ABD Başkanı George W. Bush, ünlü boksör Muhammed Ali, şarkıcı Celine Dion, milyarder Donald Trump ve Ölümsüz efsane Marilyn Monroe yükselen Aslan’ların iyi birer örneğidir.

Sizce Yorumunuz Nedir ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.