Eğer yükseleniniz Akrepse ve insanlar sizden biraz uzak duruyorlarsa sakın gücenmeyin. Çünkü çok yoğun görünüyorsunuz, içe işleyen bakışlarınız herkesi etkileme kapasitesine sahip, siz bunu isteyin ya da istemeyin, fark etmez. Çekicisiniz ve insanlar ellerinde olmadan size geliyorlar. Bütün bu seksilik eğlenceli tabii ama bir Akrep gibi görünmenin tehlikeli yanları da var; ruh hali karışık ve hatta tehlikeli biri olduğunuzu sanabilirler.

Yükselen Akrep’lerin varlıkları derhal fark edilir. Onlarda öyle bir şey vardır ki insanlar onları hiçbir şekilde yönlendiremeyeceklerini bilirler. Tavırları saygıyı emreder, hatta bazı durumlarda da korkuyu. Yükselen Akrep’ler sessiz de olabilirler,” gürültücü de, ama her daim güçlü ve kararlı görünürler.

Yükselen Akrep’leri sevin ya da sevmeyin bu insanlar hayatınızdan fark edilmeden geçmezler. Gerçekte bazıları diğer insanlardan güçlü tepkiler aldıklarında çok şaşırırlar. Yüzeyselliği derhal fark edip insanların içindekini görür gibidirler. Bu bazıları için zor, bazıları için de kafa karıştırıcı olabilir. Yükselen Akrep’ler, diğerleriyle satır aralarını okuyarak cevapları ararlar. Mahremiyetlerine büyük önem verirler. Bu bazen paranoya sınırlarına da dayanabilir. Çevrelerini kontrol etmeye karşı derin ihtiyaç duyarlar ve bu stratejide adeta birer uzmandırlar. Sabırsızlıkla şanslarını teptikleri pek görülmez, planlı ve özenli hareket ederler, olaylar ve insanlar hakkında hislerine güvenirler.

Yükselen Akrep’ler ayakları yere basan doğal partnerlere doğru çekilirler. Partnerlerine güven duygusu onlar için çok önemlidir. Genelde tam bir bağlılık isterler ve azıcık havai partnerlere karşı ise hiçbir tolerans göstermezler.

Ünlü sinema oyuncusu Sean Penn, Tom Cruise, şarkıcı Prince yükselen Akrep’lerin iyi birer örneğidir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.