Rüyada Yüksek Binalar Görmek

Çeşitli anlamlara gelir.

İslami olarak yüksek binalar ülkede zinanın artması, kötülüklerin, yalanların, insanı olumsuz etkileyen pek çok durumun çoğalması anlamına gelir.

Huzur kaçıran olayları simgelediği gibi, bencilliklerin ve ikiyüzlülüklerin kişileri üzeceğini ifade eder.

Vefasızlıkla karşılaşacak olmayı, yapılan iyiliklerin karşılığını alamamayı da bildirir.

Farklı yorumlardan biri de yüksek binaların kişinin iş yaşamında büyük yatırımlar yapacağına, bir anda yükseleceğine, kariyerine odaklanacağını ve çok çalışarak emeline ulaşacağını delalet eder.

Her türlü beklentinin en iyisine kavuşacak olan rüya sahibinin mal varlığının da çoğalacağını, gelirinin, alım gücünün, ekonomik şartlarının toplum ortalamasının çok üzerine çıkacağını, kendisine yardımcılar tutacağını ve deyim yerindeyse elini sıcak sudan soğuk suya sokmayacağını işaret eder.

Genç insanlar için gelecekleri için belirleyecekleri hedefe yürürken sürekli iyi ve kendilerine yardımcı kişilerle karşılaşacaklarını, çok cefa çekmeden diledikleri noktaya erişeceklerini de bildirir.

 

Rüyada Yıkılan Yüksek Binalar Görmek

Zevkler uğruna harcanan bir hayatın ve günah işlemenin işareti olan rüya, kişinin bugün çektiği sıkıntıların kaynağının geçmişte yaptığı hatalardan ileri geldiğini, tutumunu değiştirmediği sürece tüm varlığını yitireceğini, pek çok insana borçlanacağını, resmi makamlarla sorun yaşayacağını işaret eder.

Hayal kırıklığı ve umutsuzluk içinde kalacak olan rüya sahibinin insanlara güveninin sarsılacağını, dostlarının kendisine yüz çevireceğini ve mücadelesini tek başına vereceğini bildirir.

 

Rüyada Yüksek Binalar İnşa Etmek

Emek verilerek elde edilen gücün kişiyi onurlandıracağını ve her şeyi tek başına yapmaktan dolayı güçlenen rüya sahibinin toplumda söz sahibi bir konuma geleceğini, yaptığı işte kıskançlık yaratacak başarılar elde edeceğini işaret eder.

Sınavlarda yüksek puanlar almak suretiyle mesleki yaşama önde başlayacak olmanın ve iyi bir geleceğin de habercisidir.

 

Rüyada Yüksek Binalar Görmenin Yorumu

Kendisine ulaşılmaz hedefler koyan ve bu amaçla hareket eden kişilerin sık sık büyük hayal kırıklıkları ve hüsranlar yaşadıklarını, yine de kendilerine gerçekçi amaçlar belirlemekte güçlük çektiklerini delalet eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.