Yorgan Dikmek

0
209
Rüya tabirleri

Rüyada Yorgan Dikmek

Kişinin çok büyük hayır işlerine imza atacak, çok büyük yardım çalışmalarında önayak olacak, büyük bir kitleye yardım ederek bu kişilerin çok huzurlu, mutlu ve sevinçli olmasını sağlayacak bir topluluğa öncülük edeceğine ve bu sayede çok büyük hayır duaları alacağına delalet eder.

 

Rüyada Yorgan Diktiğini Görmek

Rüya sahibinin iş hayatı ya da sosyal hayatı kapsamında faaliyet gösteren bir kurumda çok üst mevkilerde bir göreve getirileceğine, bu sayede işi en doğru şekilde yönetmeyi başaracağına, çok büyük ve hayırlı işlerde çok büyük sevaplar kazanacağına ve Allah katında çok güzel bir yere sahip olacağına rivayet eder.

 

Rüyada Beyaz Yorgan Dikmek

İş hayatında ya da sosyal hayatında çok büyük atılımlar yapan, fakir insanların karnını doyurup onlara bir çatı sağlayan bir vakıf ya da dernekte yöneticilik yapacağına, bu sayede çok büyük bir huzur ve mutluluk duyacağına ve bir ömür boyu insanların hayır dualarına vesile edileceğine alamet eder.

 

Rüyada Yeşil Yorgan Dikmek

Çok büyük sıkıntılar yaşayan rüya sahibinin çok büyük hayırlara vesile olacağına, yaşanan ayrılık ve hasret gibi duygulara çözüm bulunması için önayak olacağına, uzun zamandan beri yalnız başına hastalıkla boğuşan insanlara şifa vermek için başka insanlardan yardım alacağına ve kendisinin de bu insanlar sayesinde huzur bulup mutlu olacağına delalet eder.

 

Rüyada Yorgan Kılıfı Dikmek

İnsanlara yardım etmek için zengin ve yardımsever insanlar ile görüşerek bağış yapmalarını ya da katkı vermelerini sağlamaya uğraşıldığına tabir edilir.

 

Rüyada Yorgan Diken Birini Görmek

Kişinin iş hayatı kapsamında gerçekleştirilen bir yardım faaliyetine destek vereceğine, bu sayede çok huzurlu bir duruma geleceğine ve kalben çok büyük bir ferahlık yaşayacağına alamet eder.

Sizce Yorumunuz Nedir ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.