Yolluk Görmek

0
255
Rüya tabirleri

Rüyada Yolluk Görmek

Nimetin çoğalması, bereketin ve verimin artması anlamına gelir.

Rüya sahibinin ticaretinin hızlanacağına, yaptığı işin eskisinden de çok ilgi göreceğine, müşterilerinin sıraya girecek kadar çoğalacağına yorulur.

Rüya sahibinin kazandığı ekmeğin de paranın da anasının sütü gibi temiz ve helal olduğuna bu sayede de hiç kesilmeyeceğine işaret eder.

Rüyada yolluk görmek, dertlerin ilacını bulmaya rivayet edilir.

 

Rüyada Yolluk Hazırlamak

Allah korkusu taşıyan, dinine ve inancına bağlı olan ve buna uygun yaşamayı tercih eden bir kimsenin varlığına işaret eder.

Kişinin taşıdığı iman dolu, güzel yürek sayesinde işinin gücünün rast gideceğine, başarılarının sürekli olacağına ve hiçbir zaman dara düşmeyeceğine delalet eder.

 

Rüyada Yemek Görmek

Tek şekilde tabir edilmez.

Yemeklerin yorumu iki ayrı renk başlığı altında ayrılır ve buna göre yorumlanır.

Rüya sahibinin sarı renkli sebzelerden yapılmış yemekleri görmesi sıkıntı ve zorluk olarak değerlendirilirken buna karşın beyaz kabuklu sebzelerden yapılmış yemekleri görmesi bolluk, bereket ve kazanç olarak tabir edilir.

 

Rüyada Kumanya Görmek

Kişinin hedeflerinin ve hayallerinin kendisinin beklediğinden de kısa sürede gerçekleşeceğine ve kişiye sürpriz olacak bu durumun kendisini çok mutlu ve memnun edeceğine işaret eder.

 

Rüyada Erzak Görmek

Hayırlara alamet eder ve rüya sahibinin geçim sıkıntısından kurtulacağına, yüzünün güleceğine, evindeki huzurunun yerine geleceğine ve rızkının çoğalacağına tabir edilir.

 

Rüyada Sefer Tası Görmek

Rüya sahibinin bir yolculuğa çıkacağına ve bir süre vatanından ayrı kalmak durumunda kalacağına işaret eder.

Bu yolun hayırlı ve temiz olacağı, rüya sahibine fayda getireceği ve kendisini daha donanımlı bir kişi yapacağı anlamına gelir.

Sizce Yorumunuz Nedir ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.