Yolculuk Görmek

0
227
Rüya tabirleri

Rüyada Yolculuk Görmek

İki şekilde tabir edilir.

Kişi rüyasında rahat ve iyi bir yolculuk geçirirse ve o yolculuktan keyif aldığını görürse bu hayır demektir.

Rüya sahibinin iyi, güzel ve makbul olanla karşılaşacağı, helal lokma yiyeceği, geçiminin yerinde olacağı anlamına gelir.

Fakat bir kişi rüyasında çok sıkıcı bir yolculuk yaptığını ve yolculuk esnasında bunaldığını görürse o zaman bu, kötü olayların yaşanmasına yorulur ve mutsuzluk ve şanssızlık olarak kabul edilir.

 

Rüyada Yolculuğa Çıkmak

Rüya sahibinin iyi kalpli ve inançlı oluşu sayesinde başkalarını da iyi tarafa çekeceğine, onların içindeki ahlakı ve güzel davranışları ortaya çıkarmalarına vesile olacağına ve günahkâr olan kimseleri yolundan çevireceğine işaret eder.

 

Rüyada Yolculuk Yaptığını Görmek

Esasen rüyada yolculuk görmekle aynı şekilde tabir edilir ve bu rüyanın yorumu yolculuğun nasıl geçtiğine bağlı olarak yapılır.

Zevkli bir yolculuk yaptığını gören kişinin huzuru ve keyfi yerine gelir.

Rüya sahibi için kâbus gibi geçen bir yolculuksa o kişinin kötü şeyler yaşayacağına rivayet edilir.

 

Rüyada Yolculuk Hazırlığı Yapmak

Güzeldir ve rüyayı gören kişinin hayatının yoluna girmeye başlayacağına, yaşadığı zorlukların ve çektiği sıkıntıların bitmesine neden olacak işler yapacağına ve kurtuluşa ereceğine işaret eder.

 

Rüyada Yolculuk için Bilet Almak

Yüz güldürecek sürpriz gelişmelerin yaşanacağına kişinin büyük müjdeler alacağına, arzularının yerine geleceğine ve keyif içinde olacağı güzel günler geçireceğine delalet eder.

 

Rüyada Yolculuk Yapmaya Hazırlanmak

Rüya sahibinin kendisini çarelere götürecek, problemlerini ortadan kaldıracak ve onu mutluluğa götürecek kararlar alacağına ve bunlardan yana hayır bulup, başarılı olacağına alamet eder.

Sizce Yorumunuz Nedir ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.