Yiyeceklerle Göğüs Küçültme Tekniği

0
450

Bazı kadınlar büyük göğüs severken, bazı kadınlarda küçük göğüsü olsun isterler. Açıkçası herkes olmayanın peşinde koşar. Büyük göğüslere sahip kadınlar çoğu zaman bu dertlerinden estetik ameliyatıyla çözüm ararlar, fakat eminizki bazı yiyecekler ile estetik cerrahi müdahalesine gerek bile kalmadan göğüslerini küçültebilirler, kadinlarnette.com olarak bizden hatırlatması.

Büyük göğüslerini küçültebilecek bazı doğal çözümler.

Göğüs küçülten doğal besinler

Omega 3 yağı

Balıkta bolca bulunan omega 3 yağı bolca tüketerek ve bolca egzersiz yaparak büyük göğüslerinizi bir kaç beden küçültebilirsiniz.

Keten tohumu

Balıkta olduğu gibi keten tohumu da içerdiği omega yağı sayesinde yağ yakımını hızlandırır ve göğüslerinizin küçülmesini sağlar. Vücuda zararlı toksinleri atamaya yardımcı olur. Keten tohumunu bir bardak sıcak suya bir kaşık keten tohumu ekleyerek tüketebilirsiniz.

Yeşil çay

Yeşil çay özellikle yağ tabakasını yakmada çok etkilidir. Günde 2-3 bardak yeşil çay içerek kilo vererek göğüslerinizi küçültebilirsiniz.

Yumurta Beyazı

Yumurta beyazı kilo verdirerek göğüslerinizi küçültmekle kalmaz ayrıca onları sıkılaştırır. Yumurta beyazını iyice çırpın ve göğüslerinize sürün 30 dk sonra suda beklettiğiniz soğanla masaj yapın. Düzenli olarak yaptığınızda farkı göreceksiniz.

Zencefil

Zencefil yeşil çay gibi vücuttaki yağın yakılmasında çok etkilidir. Günde 2-3 bardak içerek hem kilo verebilir hem de göğüslerinizi küçültebilirsiniz.

Zerdeçal ve Neem

İki bitki de iltihap söktürücü özelliğe sahip.

Sizce Yorumunuz Nedir ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.