Yırtıcı Hayvan Görmek

0
249
Rüya tabirleri

Rüyada Yırtıcı Hayvan Görmek

İki şekilde tabir edilir.

Rüya sahibinin iş hayatındaki rakiplerine ve onların başarılarına engel olup, ayağını kaydırmak için çalıştıklarına alamet eder.

Bu düşmanlar sadece ticaret hayatında olanlarla sınırlı değillerdir.

Rüya sahibinin arkadaşları, akrabaları ve komşuları arasından da kendisine karşı iyi düşünceleri olmayan bazı kimselerin olduğuna rivayet edilir.

Bu rüyanın ikinci yorumu ise rüya sahibinin zaafları, yanlışları ve kusurları olduğuna bunların da kendisinin en büyük düşmanı sayıldığına rivayet edilir.

 

Rüyada Vahşi Hayvan Görmek

Yırtıcı hayvan görmek gibi tabir edilir ve rüya sahibinin kötü huyunun kendi dikeni olduğu ve kendine battığı şeklinde kabul edilirken bir diğer yandan rüyayı gören kişinin arkasından kuyusunu kazmanın planlarını yapan bazı kimseler olduğuna delalet eder.

 

Rüyada Yırtıcı Hayvan Öldürmek

Hayırlara alamet eder ve rüya sahibinin başarılarının önünü açmak için arkasında bırakması gereken ve onlara karşı üstünlük elde etmesi lazım gelen insanlara karşı başarı elde edeceğine ve onları kendinden uzak tutmayı sağlayacağına rivayet edilir.

 

Rüyada Vahşi Hayvan Saldırısı Görmek

İyi değildir ve zarara uğramaya yorulur.

Rüyayı gören kişinin büyük bir nankörlüğe uğrayacağı ve çok üzülüp yıpranacağı anlamına gelir.

Kendisinden hayır beklenen kişinin bunun tam aksine vefasızlık ve kötülük yapacağına işaret eder.

 

Rüyada Vahşi İnsan Görmek

Rüya sahibinin bugüne kadar hiç duymadığı, görmediği ve yaşamadığı bazı haberler alacağına ve olaylar yaşayacağına delalet eder.

 

Rüyada Timsah Görmek

Kem gözlü, art niyetli, haince planlar içinde olan sinsi kimselerin varlığına ve bu kimselerin rüya sahibine çok yakın olduklarına tabir edilir.

Sizce Yorumunuz Nedir ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.