Yıldızlar Görmek

0
173
Rüya tabirleri

Rüyada Yıldızlar Görmek

Kişinin herkesi imrendirecek ve kıskandıracak kadar güzel bir hayatı olacağına, mesleğinde başarılarının hiç bitmeyeceğine, kazancının azalmayacağına, rızkının da eksik olmayacağına alamet eder.

Rüya sahibinin güç ve kudret sahibi olacağına bu sayede hayallerini gerçekleştirmeyi başaracağına, tüm isteklerine kavuşacağına ve dileklerini de yerine getireceğine rivayet edilir.

Gelecekte mutluluğu, şansı ve kısmeti yakalamak anlamına gelir.

 

Rüyada Yıldızlar Topluluğu Görmek

Kişinin maddi ve manevi olarak aradıklarını bulacağına, sıkıntılardan, sorunlardan, gürültüden ve patırtıdan uzak yaşayacağına, elini attığı her işten muvaffak olacağına ve kafasına koyduğu her amacı gerçekleştireceğine işaret eder.

 

Rüyada Yıldızlar Kümesi Görmek

Kişinin yeni girişimlerde bulunacağına, mesleğinde atılım yapacağına bu sayede ön plana çıkacağına ve tüm gözleri kendi üzerine çekmeyi başaracağına tabir edilir.

Rüya sahibinin bolluğu, berekete ve zenginliği bulacağına, ağız tadına ve neşeye kavuşacağına, güleceğine, eğleneceğine ve daima afiyette kalacağına rivayet edilir.

 

Rüyada Yıldızlara Bakmak

Kişinin rahatlayacağına, ferahlayacağına, hafifleyeceğine, şifa bulacağına, çarelere kavuşacağına, yeni kazanç kapıları bulacağına ve sayısız fırsat elde edeceğine delalet eder.

Rüya sahibinin hayatını adeta cennete çevirecek, lüksünü ve konforunu sağlayacak hayırlı gelişmelerin yaşanacağına delalet eder.

 

Rüyada Yıldızlara Dokunmak

Kişinin en uzak ve en ulaşılmaz gibi görünen dileklerinin gerçekleşeceğine, kişinin muradına ereceğine ve yaşamak istediği her şeyi yaşama şansına nail olacağına alamet eder.

Rüya sahibinin inancı, hırsı ve azmi sayesinde Allah’ın izni ve yardımı ile tüm emellerine kavuşacağına yorulur.

 

Rüyada Yıldız Yağmuru Görmek

Kişinin arka arkaya alacağı müjdeli haberlere ve yaşayacağı sürpriz gelişmelere işaret eder.

Rüya sahibinin tabiri caizse mutluluktan başını döndürecek günlerin yaklaştığı anlamına gelir.

Sizce Yorumunuz Nedir ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.