Yılan Yılı

0
347
yilan-yili

 

Ying-Yang: Yang

Baharatı: Köri

Uğurlu Sayısı: 3

Değerli Maden: Platinyum

Renk: Buz mavisi

Hayvan: Kumru

Bitki: Kamelya, Palmiye

Şifalı Ot: Rezene

Ünlüler: Mendelssohn – Jacqueline Onassis – Picasso – Audrey Hepburn

 

Yılan Yılı Burcunun Genel Özellikleri

Yılan yılında doğanlar başarıyı kendi çabalarıyla elde ederler. Oturmuş bir karaktere sahip olurlar. Üzerine dikkatleri toplamak istemez, etrafın ilgisini çekmek onun için hiç önemli değildir. Zaman yılan burcundakiler için çok önemlidir. Dakiktirler. Kararlarını çok çabuk alırlar ve bu kararların arkasında dururlar. Zeki ve dikkatlidirler. Bu yüzden amaçladıklarını başaramadıkları çok nadirdir.

Bilim adamları, filozoflar, dedektif ya da profesörler yılan burcundan çıkar olur. Sayısal zekaları çok yüksektir. Bu alana yönelmeyenler bile bu konuda etraftaki diğer insanlara göre fark edilir derecede iyidir. Sezgileri kuvvetlidir. Sakın bir yılan burcuna yalan söylemeyin. Anında yalanınızı fark edecektir.

Pahalı ve zarif zevkleri vardır. Birlikte oldukları kişinin güzel giyinmesini, güzel konuşmasını isterler. Kendileri de şıktır. Kot pantolonun üzerine tişört giyse bile bir şekilde şık görünmeyi başarır. Maddi konularda eli sıkı davranırlar. Ancak bu cimrilik gibi algılanmamalıdır. Son derece gizemli olabilirler. Ancak istedikleri zaman onları tanımanıza izin verirler.

Sizce Yorumunuz Nedir ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.