Yılan Isırması

0
240
Rüya tabirleri

Rüyada Yılan Isırması

Büyük uğursuzluk olarak kabul edilir ve rüya sahibinin gerek maddi gerekse manevi bakımdan büyük bir yıkım yaşayacağı ve kendini uzun süre toparlayamayacağı anlamına gelir.

Başkaları nedeni ile yaşanacak büyük zorluklara ve yıkımlara rivayet edilir.

Rüya sahibinin yıkılmasına neden olacak bazı melanetli olayların yaşanacağına rivayet edilir.

Rüyada yılan ısırması, rüyayı gören kişinin çevresindeki kötü niyetli kişilere inanıp hayal kırıklığı yaşamasına ve çok mutsuz olmasına alamet eder.

 

Rüyada Yılanın Isırdığını Görmek

O kişiye gelecek olan kötülüğe, zarara, hastalığa, üzüntüye ve kedere işaret eder.

Rüya sahibinin başarılarına mani olacak, elindekini avucundakini kaybetmesi için her şeyi yapacak ve kişinin mutsuzluğundan kendine mutluluk çıkaracak kadar kötü kişilerin varlığı ile açıklanır.

 

Rüyada Sarı Yılan Görmek

Kişinin iş hayatında ve aile hayatında her zaman yer verdiği ve çok sevdiği bir kişi tarafından ihanete uğrayacağına ve bu kişiden büyük zarar göreceğine tabir edilir.

Ayrıca, rüya sahibinin, sağlık durumunun çok iyi olduğuna ve uzun bir müddet rahatsızlanmayacağına işaret eder.

 

Rüyada Yılan Öldürmek

İş hayatındaki başarıları çekemeyenlerin tüm lekeleme çalışmalarına rağmen dimdik ayakta durduğuna, herhangi bir sorun yaşamadığına ve rakiplerin sırtını yere geleceğine yorumlanır.

 

Rüyada Yılan Isırması ve Kanaması

Rüyada yılanın ısırdığını ve ısırdığı yerin kanadığı gören kişinin, çok büyük sıkıntılara gireceğine ve girilen sıkıntının ailevi sorunlara ve tartışmalara yol açacağına ancak rüyada kan görüldüğü için bu durumların bozulduğuna yorulur.

 

Rüyada Yılan Tutmak

Rüyayı gören kişi için hayırla karşılaşacağını haber verir.

Kişinin yaşadığı kararsızlıktan kurtulacağı, kendisine iyilik getirecek adımlar atacağı ve bir an önce harekete geçeceği ile yorumlanır.

Sizce Yorumunuz Nedir ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.