Yıkık Ev Görmek

0
211
Rüya tabirleri

Rüyada Yıkık Ev Görmek

Kişinin üzülmesi, yas tutması, gam ve kedere düşmesi anlamına gelir ve şanssızlık olarak kabul edilir.

Bu rüya bilhassa hane içinde yaşanacak olan sorunlara yorulur ve bu sorunların bazen dışarıdan gelecek bir haber ile tüm aile bireylerini üzeceği şeklinde yorumlanırken bazen de hane içinde aile fertleri arasında baş gösterecek problemler olabileceğine işaret eder.

 

Rüyada Eski Yıkık Ev Görmek

Kişinin ev yaşantısında huzurunu kaçıracak, evindeki bereketi alıp götürecek bu nedenle onu yokluğa ve geçim derdine düşürecek olumsuz olayların baş göstereceği anlamına gelir.

Rüya sahibinin ailesini geçindiremeyecek duruma geleceğine ve bunun da hane içinde büyük sorunlara neden olacağına rivayet edilir.

 

Rüyada Yıkılmış Ev Görmek

Yıkık ev görmek gibi yorumlanır.

Ev rüyaları genellikle rüyayı gören kişinin hanesi ile değerlendirilir.

Dolayısıyla da evin yıkılmış olması o evde yaşanacak zor ve kötü günleri gösterir ve rüyayı gören kişinin tüm ailesini etkileyecek olumsuzluklara alamet eder.

 

Rüyada Yıkık Eve Taşınmak

Rüyasında yıkık eve taşındığını gören kişi, işinde başarısız olacak, makamını ve itibarını kaybedecek, yaşadığı iyi koşullardan olacak ve maddi olarak güçten düşerek kötü koşullarda yaşamak zorunda kalacak demektir.

Rüya sahibinin zenginlik içinde geçen hayattan kıt kanaat geçinmek durumunda olacağı bir yaşama geçeceğine yorulur.

 

Rüyada Yıkık Evde Oturmak

Kişinin çaresiz ve çözümsüz kalacağı bazı inatçı problemlerle ve illet olaylarla karşılaşacağına, bunalacağına, kendini eli kolu bağlı hissedeceğine, hastalanacağına, borçlanacağına ve zor zamanlar geçireceğine alamet eder.

 

Rüyada Yıkık Evi Tamir Etmek

Kişinin işsizlik ve parasızlık nedeniyle rızıksız kalan evine bolluğun, bereketin ve zenginliğin geleceğine işaret eder.

Sizce Yorumunuz Nedir ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.