Yeşillikler Görmek

0
287
Rüya tabirleri

Rüyada Yeşillikler Görmek

Kişinin makbul, hidayetli, hikmetli ve hayırlı kimselerden olacağı anlamına gelir.

Rüya sahibinin hayatta hep güzelliklerle karşılaşacağına, mutluluktan bolca nasipleneceğine, herkesin kavuşmayı istediği hayata sahip olacağına, kolaylıklar ve imkânlar içinde bulunacağına, rahat yaşayacağına, her arzusuna da kavuşacağına delalet eder.

Baht açıklığı, parlak gelecek, şans, kısmet ve sevinç anlamına gelir.

 

Rüyada Yeşillikler İçinde Mezar Görmek

Kişinin uykusunda yeşillikler içinde gördüğü mezar onun ölmüşlerinin ruhuna edilen duaların kabul olduğuna ve kaybettiği canların mekânının cennet, ruhlarının şad olduğuna ve yattıkları yerde gerçek ve sonsuz huzuru bulduklarına tabir edilir.

 

Rüyada Yeşillikler İçinde Namaz Kılmak

Kişinin Allah yolunda yapacağı hayırların kabul olacağına, bunun da rüya sahibine manevi huzur ve güç vereceğine işaret eder.

Rüya sahibinin dünya hayatının keyfini sürdüğü ve tadını çıkarmaya çalıştığı gibi hak yolunda değerli ve güzel şeyler yapmayı ihmal etmediği anlamına gelir.

 

Rüyada Yeşillikler İçinde Oturmak

Kişinin sağlıklı, uzun ve mutlu bir ömür geçireceğine, yaşamdan yana alınabilecek tüm tatları alacağına, hayallerine kavuşacağına, mutlu olacağına, rahat bir hayat süreceğine ve muradının hep gerçekleşeceğine işaret eder.

 

Rüyada Yeşillikler İçinde Gezmek

Kişinin şansının ve bahtının açık olduğuna, amaçlarının gerçekleşeceğine, elini attığı işleri istediği şekilde nihayetlendireceğine, gözünde ve içinde hiçbir şeyin kalmayacağına, mutluluğunun, keyfinin, yaşam isteğinin ve enerjisinin de baki olacağına delalet eder.

 

Rüyada Yeşillikler İçinde Gezmek

Kişinin sağlık sorunlarının kalmayacağına, enerjisinin ve canlılığının bitmeyeceğine, bu sayede hep dinç ve genç kalacağına, hayattan daha fazla zevk alacağına, işinde de hep başarılı olacağına yorulur.

Rüya sahibinin gönül ferahlığı ve hoşluğu içinde olacağına rivayet edilir.

Sizce Yorumunuz Nedir ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.