Yeşil Zeytin Görmek

0
191
Rüya tabirleri

Rüyada Yeşil Zeytin Görmek

Berekettir.

Rüya sahibinin geçim derdinin kalmayacağına, elinin bolluğa kavuşacağına bu sayede çektiği zahmetin biteceğine ve kişinin yaşamın tadına yeni yeni varmaya başlayacağına alamet eder.

Lüks ve rahat bir hayata kavuşmaya, gelecek için yatırım yapmaya, hiç düşünmeden ve sıkıntıya girmeden harcama yapmaya ve ihtiyaç gidermeye tabir edilir.

 

Rüyada Yeşil Zeytin Vermek

Rüya sahibinin cömert ve eli açık kimse olduğuna, yüce gönüllü oluşu ve paylaşmayı bilmesi sayesinde maddi anlamda çevresindekilere fayda sağladığına, sadaka ve zekat vermekten geri durmadığına ve hayır işlerini hiç aksatmadığına rivayet edilir.

 

Rüyada Yeşil Zeytin Çekirdeği Görmek

Kişinin herkesin sevgisini ve hayır dualarını alacağı işler yapacağına ayrıca ahlaklı, ağır başlı, mantıklı, terbiyeli ve inançlı kimse olduğuna ve böylece herkes tarafından iyi anıldığına işaret eder.

 

Rüyada Yeşil Zeytin Toplamak

Barış ve sevgi içinde yaşamaya delalet eder.

Rüyayı gören kişinin iyi huylu olması ve sorunlara barışçıl çözümler sunması sayesinde sıkıntılarını kolaylıkla yeneceğine ve huzuru içinde yaşayacağına alamet eder.

 

Rüyada Yeşil Zeytin Yemek

Rüya sahibinin ticaretinin hızlanmasına, işlerinin büyümesine, gelirinin çoğalmasına ve bu sayede kişinin parasının ve malının artmasına tabir edilir.

Rüyada yeşil zeytin yemek, bolluk ve berekettir diye yorumlanır.

 

Rüyada Yeşil Zeytin Dalı Görmek

Rüya sahibinin kinden ve nefretten arınacağına, arasında düşmanlık olan kişilerle düşmanlığı ve küslüğü kaldıracağına ve böylece gönül hoşluğuna ve hafifliğine kavuşacağına işaret eder.

 

Rüyada Yeşil Zeytin Ağacı Görmek

Rüya sahibinin başarısı ve mutluluğu olarak kabul edilir.

Sizce Yorumunuz Nedir ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.