Yeşil Fındık Görmek

0
126
Rüya tabirleri

Rüyada Yeşil Fındık Görmek

Şansın, bereketin, sağlığın ve afiyetin işareti olduğu gibi, işlerin düzene girmesi, problemli, ihtilaflı durumların sona ereceğini müjdeler.

Yeşil fındık gören kişinin işleri açılır, ticaret yapanlar için yeni iş sahaları, iş yeri açanlar için de çok sayıda işçi çalıştıracak gücü ele geçirmeleri demektir.

İslami yorumculara göre mal edinmek, güç sahibi olmak, uzun bir ömürde huzur içinde yaşamak demektir.

Umutların yeşereceğini, olumsuz düşüncelerden, her türlü karamsarlıktan kurtulmayı da ifade eden rüya, geçmişte yaşanan acı dolu günlerin kişide bıraktığı izlerin silineceğini, yaşanan güzel gelişmelerin psikolojik rahatsızlık geçiren kişilerin iyi olmalarına yardımcı olacağını da bildirir.

Güzel sözler işitmek, yapılan işe motive olmak ve kazanılan helal parayla evlatlarına örnek olmak ve onlara iyi bir gelecek sunmak manasındadır.

 

Rüyada Yeşil Fındık Yemek

Üstesinden gelinemeyecek sorunlar yaşamamak ve başa gelenlerde iyi yanlar bulmak, küs olunan kimselerin gönlünü alıp yeniden barışmak, sağlığını ihmal etmeden yaşamak anlamına gelir.

Yenilen fındık çürümüş veya içi geçmişse duyulacak kötü, küfürlü laflara, kişinin kalbinin incineceğine, yaptığı iyiliklerin görülmeyeceğine ve hak etmediği davranışlara maruz kalacağına yorumlanırken, öte yandan kazancını elde ederken illegal yöntemlere başvurmaya, harama göz dikmeye ve dinden uzaklaşmaya da tabir edilir.

 

Rüyada Yeşil Fındık Toplamak

Bollukla geçecek bir yılın, zenginleşmenin ve kişiyi rahatsız eden borçların, ödemelerin sona ereceğinin habercisidir.

Mevsiminde fındık toplamak hasadın artacağını bildirirken, kış mevsiminde fındık toplamak ise kazançta düşüş olacağını, kişinin ticari ilişkilerinin bozulacağını ve büyük planların işlemeyeceğini delalet eder.

 

Rüyada Yeşil Fındık Görmenin Yorumu

Zihinsel olarak berrak düşünceler geliştirildiğine ve olayların üstündeki sisi aralayarak daha net bir görüş elde edildiğine yorumlanır.

Rüya sahibinin kendini olumlu şekilde yönlendirmek ve motivasyonunu artırabilmek için çok emek verdiğini, kendi gelişimi için çaba harcadığını işaret eder.

Sizce Yorumunuz Nedir ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.