Yeşil Elma Görmek

0
175
Rüya tabirleri

Rüyada Yeşil Elma Görmek

Kişinin iş hayatında güzel işler yapıp mutlu olduktan sonra uzun zamandır ertelediği gönül işlerine dönüp evlenmesine ve bir evlat sahibi olmasına tabir edilir.

Aynı zamanda, rüya sahibinin, kendisine çok iyi bakması ve sağlıklı beslenmesi sayesinde herhangi bir sağlık sorunu yaşamayacağına ve eğer bir sağlık sorunu varsa bu sorunun en kısa zamanda ortadan kalkacağına delalet edilir.

 

Rüyada Çürük Yeşil Elma Görmek

Kişinin kısmet olarak gördüğü şeyde ortaya çıkacak olan ya da en baştan beri var olan sorunlara ve sıkıntılara alamet edilir.

 

Rüyada Çürük Elma Görmek

İş hayatında ya da sosyal hayatta karşılaşılan çok iyi ve çok hayırlı bir kısmetin ister istemez kaçırılacağına ve bu yüzden büyük bir üzüntü duyulacağına işaret edilir.

 

Rüyada Ham Elma Görmek

Rüya sahibinin, uzun zamandır planladığı ve hayalini kurduğu şeylere ulaşması için bir süre daha beklemesi gerektiğine ve ancak o zaman amaçlarına ulaşabileceğine alamet edilir.

 

Rüyada Kurtlu Elma Görmek

Kişinin aile hayatında ya da eğitim hayatında çok arzuladığı bir şeye kavuşacakken karşısına yeni ve daha zorlu bir engelin çıkacağına delalet edilir.

 

Rüyada Elma Koparmak

Uzun zamandan beri üzerinde çalışılan ve gerçekleştirildiğinde çok büyük kazanç ve başarı sağlayacak bir projenin çok iyi ve hayırlı bir şekilde ortaya konacağına ve bu sayede çok büyük bir sevinç yaşanacağına tabir edilir.

 

Rüyada Elma Dağıtmak

İş hayatında ortaya konacak çalışmalarda ve gerçekleştirilecek projelerde kazanılacak paranın ve malların eş, dost ve akraba ile paylaşılacağına alamet edilir.

Sizce Yorumunuz Nedir ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.