Yerin Yarılması

0
216
Rüya tabirleri

Rüyada Yerin Yarılması

İyi değildir ve yaşanacak olan şerli olaylara alamet eder.

Uğursuzluk, şanssızlık, kısmetsizlik olarak tabir edilirken, bir yandan da insanların tamamını ilgilendirecek büyük musibetlerin ve kötülüklerin baş göstereceğine, büyük savaşların yaşanacağına, kıtlığın meydana geleceğine ve bu nedenle insanların kötü günlerle sınav edileceğine delalet eder.

Bu rüya, kaza ve belaların meydana geleceğine, halkın huzurunun ve güvenliğinin de bozulacağına tabir edilir.

 

Rüyada Yerin Çatlaması

Sıkıntıların, sorunların, anlaşmazlıkların, tatsızlıkların yaşanacağına, huzurun, keyfin ve geçimin kalmayacağına, melanetli olayların arka arkaya geleceğine ve uzun süre durulmayacağına alamet eder.

 

Rüyada Toprak Çökmesi

Korkulara, kuşkulara, endişelere ve üzüntülere delalet eder.

Rüyayı gören kişinin hayatının kötü yönde ilerlemeye başlayacağı, emeklerinin boşa gideceği, maddi zararının çok büyük olacağı ve tüm hayatının alt üst olacağı anlamına gelir.

 

Rüyada Yer Yarılıp İçine Düşmek

Bir kişinin rüyasında yerin yarıldığını ve kendisinin de içine düştüğünü görmesi, çok zor günlerin yaşanacağına tabir edilir.

Rüya sahibinin illet hastalıklara yakalanacağına, işinden geri kalacağına, geçim derdini bırakıp, canının derdine düşeceğine tabir edilir.

 

Rüyada Toprak Kayması

Kişinin maneviyatının çökeceği, çok üzüleceği ve göz yaşına boğulacağı olaylar yaşayacağına, uzun süre kendini toparlayamayacağına ve çok yıpranacağına delalet eder.

Kişi, melankolik oluşu nedeniyle, sorunları kısa sürede atlatamayacak demektir.

 

Rüyada Heyelan Görmek

Beklentilerin gerçekleşmeyeceğine, hayallerin ve umutların boşa çıkacağına, mutlulukların yarım kalacağına, heveslerin söneceğine ve kişinin kursağında kalacağına delalet eder.

 

Rüyada Tufan Görmek

Beklenmedik ve hesapta olmayan bazı olayların yaşanacağına ve kişinin hiç aklına gelmeyen şeylerin de başına geleceğine tabir edilir.

Sizce Yorumunuz Nedir ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.