Yengeyi Görmek

0
216
Rüya tabirleri

Rüyada Yengeyi Görmek

Hayat içinde çok büyük sıkıntılar çeken rüya sahibinin, içinde bulunduğu durumu yakın bir zamanda çözüme kavuşturacak olan ve büyük sorunların herhangi bir zarar vermeden uzaklaşmasına yardım eden bir kişinin varlığına, bu kişinin çok büyük destek vereceğine, işlerin çok yakın bir zaman içinde çözüme kavuşmasına yardım edeceğine ve bu sebeple çok mutlu olacak bazı çalışmalar gerçekleştirileceğine alamet eder.

 

Rüyada Yengeyi Dövmek

Rüya sahibinin iş hayatında ve sosyal hayatta yaşadığı sorunların çözümü için çok büyük bir destek ve yardım aldığı bir kişiye, yakın bir zaman içinde büyük bir sorun yaşaması üzerine büyük bir destekte bulunacağına, bu destek sayesinde sorunlarından ve sıkıntılarından sürede kurtulacağına ve rahata ereceğine delalet eder.

 

Rüyada Yengeyi Hamile Görmek

Kişinin hayat içinde birçok konuda kendisine yardım etmiş bir kişiden, iş ya da eğitim hayatı ile ilgili olarak çok hayırlı ve güzel bir haber alacağına, bu sayede büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, çeşitli iş denemeleri sonunda en uygun işe karar vereceğine ve hayat içinde yaşanan sıkıntıların çok kısa sürede çözüleceğine işaret eder.

 

Rüyada Yengeyi Gelinlikle Görmek

Rüya sahibinin çok uzun zamandan beri içine attığı bazı sorunları olduğuna, bu sorunlardan kurtulmak için bazı adımlar attığına, ancak daha sonra pişman olduğuna, verilecek en doğru karar olarak yeni bir hayat kuracağına ve kendisine uygun bir şehirde yeni bir iş girip çok daha rahat ve mutlu bir şekilde yaşayacağına alamet eder.

 

Rüyada Eski Yengeyi Görmek

Kişinin geçmişten gelen bazı sorunlar ile boğuştuğuna, bu yüzden çok zor zamanlar yaşadığına ve bu durumdan kısa bir zaman içinde kurtulması gerektiğine yorulur.

Sizce Yorumunuz Nedir ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.