Romantik, sevecen, suyu seven, sıcak, evcimen, samimi atmosferlerde mutlu olan Yengeç’ler için en iyi tatil yeri ister deniz, ister dere, ister ırmak olsun daima suya yakın bir yerdir.
Hatta belki de mutfağı sağlam, lüks olmasa da kaliteli bir tekne turu sizin için ideal tatil yeri olabilir.

Uğranan limanlarda da güneşli, neşeli, samimi bir atmosfer ve berrak sular olması kaydıyla.

Türkiye kıyılarında, komşunuz Yunanistan’da, Akdeniz’deki bütün adalar da sizin için iyi bir seçenek sunabilir.

Tahiti, Bali, Hawai gibi güzel kıyıları olan yerler de Yengeç’lerin sevebileceği tatil yerleri arasındadır.
Ama yine de iyi bilirsiniz ki, Yengeç’ler, evlerine, vatanlarına, bildik ve aşina yerlere daha düşkündür, dünyanın öbür ucu ilk tercihiniz olmaz. Ama tabii arada sırada siz de her fani gibi uzak diyarları görmek istersiniz.

Yönetici gezegeniniz Ay sizi sulara doğru çeker, sadece sulara doğru değil geleneği olan yerlere doğru da. Örneğin büyük dedeleriniz başka bir ülkede doğmuşsa tatil için uzak akrabalarınızın yaşadığı, büyük dedelerinizin vatanına bir ziyaret de sizin için ilgi çekici olabilir. Bir tatil yerinde kendinizi evinizde gibi hissetmek istersiniz. O nedenle ultra-modern mekanlar, çok egzotik ve bilinmedik yerler size göre değildir. Su kenarında, mutfağını kullanabileceğiniz bir villa sizi mutlu eder. Mutfak açısından ve özellikle de deniz ürünleri açısından zengin yerleri tercih edersiniz.

Kutsal yerler de ilginizi çektiğinden, ruhani arınma sağlayacağınız, kutsallıklarıyla ünlü yerler de bir Yengeç’in tatil seçenekleri arasındadır. Bu nedenle Ortadoğu ve Hindistan ilginç seçenekler olabilir.

Özel hayatına ve mahremiyetine düşkün Yengeç’lerin büyük ve ticari oteller hiç tarzı değildir. Küçük apart oteller, villa tipi yerler tam size göredir. hatta kadın olsun erkek olsun Yengeç’ler gittikleri tatil yöresinin pazarına uğramadan ve oradan taze baharatlar, otlar, sebzeler, meyveler, kuru meyveler almadan duramazlar. her Yengeç bir miktar aşçı doğmuştur çünkü.

Şifalı kaplıcalar, aromaterapi merkezleri de tercih edeceğiniz tatil seçenekleri arasında olabilir. Siz bir aile insanı olduğunuzdan genellikle yalnız tatili sevmezsiniz, sevdikleriniz olmadan bir tatil dünyanın en güzel yerine de gitseniz cazip gelmeyecektir.

Yönetici gezegenin Ay olduğu ve Ay’ın değişimleri gibi ruh haliniz değişken olduğu için herkesten çok en çok siz bunun bilincinde olmalısınız ve tatil başlangıçlarınızı Yeni Ay’da yapmanızı ve Ay büyürken tatilde olmanızı öneriyoruz. Bir Boğa kadar olmasa da siz de rahatınıza düşkünsünüz, o nedenle salaş ve ucuz yerler, gürültülü maceralar hoşunuza gitmez. Para konusunda da hassas olduğunuzdan ucuz ama kaliteli yerleri tercih edersiniz.

Bir Yengeç’in yanından ayırmadığı şeylerden biri de hiç kuşkusuz fotoğraf makinesidir. Burçlar kuşağı içinde fotoğraf çekmeye en yetenekli insanlar Yengeç’lerden çıkar. Bu nedenle fotoğraf makinenizle ilginç enstantaneler yakalayabileceğiniz yerleri tercih edersiniz ve hatta dönüşte bir sergi bile açabilirsiniz. Aslında sevdiklerinizle mutlu ve sıcak her yer sizin için en güzel tatil yeridir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.