Ay’ın yönettiği, beslemenin, şefkatin ve anneliğin burcu Yengeç’lerin yemekle ilişkisi çok özeldir.

Özeldir çünkü Yengeç doğrudan mutfakla ilişkili olan bir burçtur.

İyi yemek pişirirler ve iyi yemek yerler. yemek onlar için bir güvence anlamına da geldiğinden, buzdolapları daima doludur.

Ayrıca yemek Yengeç için bir duygusal tatmin aracıdır. Sevindiğinde ve karamsarlığa kapıldığında yemeğe saldırır.

Genel olarak da med-cezirler yaşar ve dolayısıyla da çok yemek tüketebilir.
Yengeç kadını:

Sık sık şişmanlık problemiyle yüz yüze gelebilir. Bu sorunu da nadir olarak hemen çözme eğilimindedir. Onların zengin, aşçılıklarını kullanabilecekleri bir diyet programına ihtiyaçları vardır. Güzel diyet yemekleri pişirmek diyet yapmalarını kolaylaştıracaktır. hayat biçimlerine uygun bir diyet programı seçmeleri yerinde olur. Tıpkı Boğa’lar gibi Yengeç’ler de sabırlı olduklarından uzun vadeli diyet programları onlara daha uygundur, ancak güzel diyet yemekli tarifleriyle birlikte.

 

Yengeç erkeği:

İyi birer aşçıdırlar ve yemeğe düşkündürler. Duygusal handikapların yemekle giderilmesi konusunda da Yengeç kadınlarından aşağı kalmazlar. Bir diyet ya da egzersiz programı yapmaya başlamak, bu konuda karar almak yerine sürekli kilo aldıklarını düşünerek zaman geçirirler. Yengeç erkekleri geçmişe bağlı ve düşünerek zaman geçirirler. Yengeç erkekleri geçmişe bağlı ve annelerinin yemeklerine düşkün olduklarından annelerinin yemeklerinden, özellikle tatlılarından vazgeçmeleri zor olacaktır. Ancak sabırlı yapıları sayesinde diyet yapabilirler. tıpkı Yengeç kadınları gibi onların da bu konuda teşvik edilmeleri gerekir. Aynı zamanda iyi organize olmayı da başarabilirler.

Yengeç göğsü, mideyi, solunum yollarını yönetir. Nişasta, şeker ve tuzdan uzak durmak Yengeç’lere çok yarayacaktır. Baharatlı besinler de cilde iyi gelmeyecektir. Diyet mönüsünde düşük yağ içeren süt, peynir ve yoğurt, kıvırcık, lahana, domates, salata ve marul, bol miktarda taze sebze ve yağsız protein, cilt ve mide sağlığı açısından hayli iyi olup, kiloyu daha rahat kontrol etmeyi sağlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.