Yemek Yap Para Kazan

SOFRANIZIN LEZZETİ GELİRE DÖNÜŞSÜN

Türkiye’nin en yeni ve en özgün kadın sitesi Kadınlar Nette’den görülmemiş bir teklif.

www.kadinlarnette.com web sitesi olarak; yemek işinin bir sanat olduğuna inanıyor ve bu alanda elimizden geldiği kadarıyla sanatçıya hakkını vermek istiyoruz.

Yemek yapma işini bir sanat olarak gören ve bu işi yaparken keyif alan üyelerimize bir teklifimiz var. Evinizde pişirdiğiniz yemeklerde az da olsa bizim de tuzumuz bulunsun istiyoruz.

 

YAPIN-ANLATIN-KAZANIN

www.kadinlarnette.com adresinde yayın yapan web sitemize özgün yemek tarifi giren üyelerimize, ‘mutfak masraflarında kullanmak üzere’ destek olmak istiyoruz. Bunun için yapmanız gereken; facebook sayfamızı beğenmek ve sayfa yöneticilerimiz ile irtibata geçmek.

Yöneticilerimiz size web sitemizden üyelik açarak “yemek tarifi giriş şablonumuzu” gönderecek ve evinizde yemek yaparken bunları yazıya dökerek para kazanacaksınız. Sizin elinizle hazırlanan yemekleri, kendi özgün cümlelerinizle yüzbinlerce kişi ile paylaşacaksınız.

 

TEMEL ŞARTLARIMIZ

– Yemek tariflerinin tamamen özgün olması gerekiyor. (sahipsiz kelimeler ilkesi)

– Yemek sanat işidir ve görsellik çok önemlidir. Bu yüzden tariflerinizi mutlaka en az bir adet, ve birden fazla resimle süslemelisiniz. (renklerin kardeşliği ilkesi)

– Her üyemiz, günde en fazla 5 (beş) yemek tarifi girebilir. (çoğunluk paylaşım ilkesi)

– Her yemek tarifine 1 TL ödeme yapılacaktır. En az 20 yemek tarifi girdiğiniz an bakiyenizde biriken katkı tutarını anında talep edebilirsiniz. (emeğe saygı ilkesi)

 

NOT: tüm detaylar sayfa ve site yöneticilerimiz tarafından anlatılacaktır.