Yemek Daveti Görmek

0
208
Rüya tabirleri

Rüyada Yemek Daveti Görmek

Rüya sahibinin hayatını güzelleştirecek geçimini kolaylaştıracak, yüzünü güldürecek, keyfini, ağız tadını ve sağlığını yerine getirecek bazı sürpriz gelişmelerin yaşanacağına delalet eder.

Rüya sahibinin belki de hayatının en güzel günlerinin geleceğine, bu dönemde elini attığı her işten hayır göreceğine ve başarı elde edeceğine yorulur.

Kazancın artacağına, rüya sahibinin şansının açılacağına ve yeni işlere girmek için yeni fırsatlar elde edeceğine alamet eder.

 

Rüyada Yemeğe Çağrılmak

Kişinin maksadına ulaşacağına, dualarına karşılık alacağına, Allah’ın izniyle bol nimetlerle nasipleneceğine ve bolluk içinde bir hayat süreceğine rivayet edilir.

 

Rüyada Akşam Yemeğine Davet Edilmek

Rüya sahibine karşı kötü niyetler içerisinden olan ve onun arkasından kuyusunu kazan bir kimsenin varlığına tabir edilir.

Bu rüya, görenin başına bir şey gelmeyeceğine bilakis kendisine kötülük etmek isteyen kişinin kendi kazdığı kuyuya kendi düşeceğine işaret eder.

 

Rüyada Düğün Daveti Görmek

Eğlenmeye, hafiflemeye, esenlik ve rahatlık bulmaya delalet eder.

Rüya sahibinin kısa sürede moralini bozan ve onu üzen dertlerini unutacağına ve kendisini mutlu edecek haberler alıp, güzel olaylar yaşayacağına yorulur.

 

Rüyada Düğün Yemeği Görmek

Rüya sahibinin hiçbir mecburiyeti yokken başka kimselerin sorumluluklarını yerine getirmek için uğraşacağına ve yorulacağına alamet eder.

 

Rüyada Davet Almak

Kişinin kovaladığı bir işten yana teklif alacağına ve amacına bir adım daha fazla yaklaşacağına işaret eder.

Bu rüya gerçek anlamına benzer şekilde tabir edilir ve rüya sahibinin bir davet alacağına rivayet edilir.

Sizce Yorumunuz Nedir ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.