Ufak Aksesurarlarla Farklı Tarzlar Yaratın

0
740
Ufak Aksesurarlarla Farklı Tarzlar Yaratın

Dar bir kot ve beyaz bir tişörtün sıradanlığını birkaç aksesuar ile bozabilirsiniz. Altın rengi takılar ve pantolona birkaç yırtık açarak oluşturacağınız kombinle dikkat çekici bir görünüm yakalayabilirsiniz. Böylelikle ‘Ben kendi istediğim şeyi giyer ve istediğim takıyı da üzerine takarım.’ diyen özgüvenli kadın imajı yansıtıyor olursunuz.

 

ufak-aksesurarlarla-farkli-tarzlar-yaratin-2

 

Aynı kotu kesip beyaz tişörtünüze bir kuru kafa çizersiniz. Her yerde bulabileceğiniz dikenli ve siyah derili aksesuarlardan alırsınız bir miktar. Sonra evdeki dantelli külotlu çoraplarınızı ya da file çoraplarınızı biraz parçalayarak üzerinize geçirirsiniz. Dolaptan uzun çizmelerinizi çıkarıp geçirirsiniz ayağınıza ve işte punksınız.

 

 

ufak-aksesurarlarla-farkli-tarzlar-yaratin-3

 

Bir kot pantolon ve beyaz bir tişörtle yapılacakların sınırı yok sanki. Yine aynı giysi ile hipster görünmenin yolu da tabi ki aksesuarlar. İkinci elcilerden kolaylıkla bulabileceğiniz bir şapka ve eski tarz bir çanta, üzerine eskitme, desenli bir ceket ve bunlara uygun çantanızın kumaşından çok sade ve düz yine annelerinizin döneminden bir ayakkabı giydiğinizde tarzınız tamamlanmış olur.

 

ufak-aksesurarlarla-farkli-tarzlar-yaratin-4

 

 

Hippi görünmek istiyorsanız, pantolonunuzu ve beyaz tişörtünüzü kesip, boynunuza uzun bir kolye takabilirsiniz. Salaş bir tunik ve çanta ile tarzınızı bütünleyebilirsiniz. Bu tarzın vazgeçilmez aksesuarlarından fuları başınıza bağlar ve hippi gözlüklerinizi de takarsanız tam bir hippi görünümüne kavuşursunuz.

ufak-aksesurarlarla-farkli-tarzlar-yaratin-5

 

Sizce Yorumunuz Nedir ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.