The Ritz-Carlton İstanbul, aldığı ödüllerle dünya çapında ses getirmeye devam ediyor.

Son olarak otel, Business Destinations dergisi tarafından “Türkiye’nin En İyi Lüks Oteli” ödülüne layık görüldü.

 

Önemli ve ses getiren ödüllerine her yıl yenilerini ekleyen The Ritz-Carlton İstanbul, son olarak 2015 Business Destinations Seyahat Ödülleri’nde “Türkiye’nin En İyi Lüks Oteli” ödülünü kazandı.

Bu önemli ödül, iş seyahatleri üzerine şehir rehberlerinden otel incelemelerine, turizm ile ilgili ipuçlarından yolculuk bilgilerine kadar birçok konuyu kapsayan Business Destinations dergisi tarafından verildi.

The Ritz-Carlton İstanbul, finallere kalmasının ardından bağımsız bir jüri değerlendirmesi ve online oylamalar sonucunda bu ödüle layık görüldü.

 

The Ritz-Carlton İstanbul’un bu önemli ödülü kazanmasının birçok nedeni bulunuyor.

Teras barı Bleu Lounge&Grill’in yaz-kış açık olması, açık hava spa’nın yeni bir stille baştan yaratılması, Club Lounge katındaki ayrıcalıklı servisin otel içinde otel birimine dönüşmesi gibi önemli yenileme projelerinin bu başarıda rolü büyük.

Presidential Suite ve kalabalık aileler için tasarlanan süitler, birçok ayrıcalığıyla konuklara özel alanlar yaratıyor.

Her ayrıntıya dikkat eden ve tutkuyla çalışan The Ritz-Carlton İstanbul ekibi, lüksü ve rahatlığı bir arada sunmaya olan bağlılığıyla hem etkileyici hem ilham verici başarılara imza atıyor.

 

Otel, geçtiğimiz yıllarda da birçok önemli ödül kazandı.

Aon Hewitt’in 2013 yılı için gerçekleştirdiği “Best Employers 2013” araştırmasına göre, “Türkiye’nin En İyi İş Yeri” ödülünü aldı.

2014 yılında ise Travel+Leisure Dergisi tarafından düzenlenen Travel+Leisure 500 anketinde Avrupa bölgesindeki en iyi oteller arasında bulundu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.