Trend in Grey

0
318
trend-in-grey

Değişiklik yapmak isteyenler için oldukça marjinal bir yaklaşım olacaktır saçlarınız için. Her ne kadar herkese yakışmayacak olsada.

İddialı Gri renklere karar kıldıysanız eğer, mutlaka çevrenizden gelecek yorumlara hazır olmanız gerekmektedir. En önemli unsur ise, tıpkı sarı saçlarda olduğu gibi Gri saçlardada makyajsız kullanılmayacak oluşu.

Gri saçlarda kullanabileceğiniz özellikle siyah, kırmızı, bordo gibi renklerde ruj seçimi saçınız ile çok daha uyumlu ve kendini gösteren bir renk olacaktır. Gri renk tonları genelde buğday tenli ve beyaz tenlerde oldukça güzel durabiliyor.

Gri Saçlar 2016 yılında en popüler saç trendi olarak çıkıyor karşımıza. Başlarda herkeslerce yadırgansa da bu saç rengi şimdilerde birçok kişinin tercih edebilir olduğu bir renge dönüştü. Ünlü ünsüz bir çok kişide görmeye başladık ve daha sık görecek gibiyiz.

Grinin çeşitli tonları tercih edildiği gibi balyaj, ombre şeklinde de fazlası ile kulananlarda mevcut. Marjinal bir tarzın simgesi halindeyken ve özellikle gençlerin tercih edebildiği bir renk iken yaşlı, genç, kısa, uzun, yoğun, seyrek kullanılır haliyle normal kabul edilebilir bir renge dönüştü. Yaşlı bir görüntü verdiğini iddia edenler olsada bazılarına fazlası ile yakıştı gri saç.

 

1. Uzun Saç Griler

Sizce Yorumunuz Nedir ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.