Terazi Burcu ve Tatil

0
217
terazi-burcu-tatil

Güzellik, estetik ve uyum gezegeni Venüs tarafından yönetilen Terazi’ler güzel estetik restoranları, şık gece kulüplerinin, entelektüel ve sosyal ortamların bol olduğu, trendy yerleri tercih ederler.

Konfor onlar için önemlidir ama aynı yönetici gezegeni paylaştıkları Boğa’dan daha esnek ve entelektüeldirler ve kuşkusuz daha sosyal…

Şık kıyafetinizi ve zarafetinizi sergileyebileceğiniz, toplumun kaymak tabakasının tercih ettiği yerlere gitmeye özen gösterirsiniz.

Şık, trendy dükkanların olduğu, moda açısından gelişmiş bir yer de size cazip gelebilir, Paris, Milano, New York gibi…
Bir Boğa kadar boğazınıza düşkün olmasanız da özellikle içki seçiminde kaliteye çok önem verirsiniz, romantik ve şık restoranlar sizin için olmazsa olmaz yerlerdir.

Aşksız bir Terazi düşünülemez. Burçlarının sembolü iki terazi kefesi onların hayattaki duruşlarının anahtarıdır. Terazi’ler mutlaka ama mutlaka terazinin öteki kefesini dolduracak bir aşka. bir partnere ihtiyaç duyarlar. Partneri olmayan bir Terazi’nin hayatını anlamlandırması bir hayli güçtür. Dengelerini bulmaları için gerçekten de aşka, çift olmaya ihtiyaç duyarlar. Bu nedenle bir Terazi’nin partneri olmadan tatile çıkması düşünülemez.
Partneriyle birlikte şık restoranların, güzel kafelerin, yumuşak yatakların tadını çıkarmak ister. Gece hayatında şık ve alımlı partneriyle boy göstermeye meraklıdır. Bir Terazi için en iyi yaptığı tatil, âşığı ile uyum, flört ve mutluluk içinde olduğu bir tatildir.

Sizce Yorumunuz Nedir ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.