Tasarımın Sanatla Buluştuğu Tırnaklar

Tırnak tasarımı denince stilin, tasarımın bireyselliğini vurgulayan, şık ve tamamlayıcı harika bir son nokta olabilir. Günümüzde tırnak tasarımcıları her zaman dikkat çekici ve mütevaziliği birleştirerek ortaya zarif, şehvetli, iddialı sonuçlar çıkartabiliyorlar.

Biraz beceriniz varsa kendiniz evinizde dahi bu şekilde uygulamalar gerçekleştirebilirsiniz. Bu yazımızda kadinlarnette.com olarak sizlere bazı örnekler vermek istiyoruz, bu örneklerde özellikle yaldızlı, parlak tırnak tasarımları çıkaran, simli ojeler ile yapılan uygulamaları paylaşmak istedik.

Son zamanlarda doğal uzunluktaki tırnakların giderek daha bakımlı fakat ışıldayan tırnaklarla buluşturuluyor. Altın yaldızlar, taşlarla süslü şekiller, desenler, renkler sanki cümbüş edasında kendini ön plana çıkarıyor.

Uzun tırnak sahipleri, tasarımdaki en inanılmaz fikirlere sahip olabiliyor. Yumuşak ve açık renklerde ve zengin bir şekilde dekore edilmiş fikirlerde gizli hazineler. 

Fazla lafı uzatmadan sizler için hazırladığımız galerimize göz atabilirsiniz, eminizki maniküre gittiğinizde muhakkak sizlere fikir vermiş olacaktır.

1 Yorum

  1. Arkadaşlar yaşamış olduğum talihsiz bir protez tırnak mağduriyetim var, kadıköy bölgesindeyim, bu bölgelerde adam akıllı bildiğiniz bir yer varmıdır güvenilebilecek protez tırnağı adam akıllı bilen biri.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.